Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Helal olsun be. Şuna gelen sığ savunmalar çok hoş bu arada. Sen sayfalarca süren iftiralar at. Ekran görüntülü kanıt gelince de yok ben hatırlamıyorum, yok niye ciddiye alıyorsun deyip üste çıkmaya çalış. :(
Vallahi hatırlamıyorum la :( Benim aklımda Luffy 20 oy Zoro bir oy aldı gibi kalmış :(

Çabanı takdir ettim ama lobi ve kayma var. En canlı ispatı benim zaten, söz alıp Luffy'ye verdirdiler. Luffy'den 5 oy çık Zoro'ya 4 oy ekle bak işin rengi nasıl değişiyor. Kayma ve lobi işleri max%10etkiler zaten. 3-5 oy çok şeyi değiştirir. Zoro bir ara 65 idi, sonra 63 şimdi 64 olmuş. Her şey anlık değişebilir.b

@Mercury Anketi ben yatpım sayılır, halk adalet istiyor. Bu son baskıydı, daha yeter yoruldum.

Senin eski avatarlar yalan oldu harbiden.
Kalbimizde...

Öyle zaten.Başka türlü karakter gömülmüyor bu forumda.

@amaneden de önceden farketmiş ama gözden kaçmış.

@Count Alucard

Hatırlayamadım valla :/
Nasıl hatırlamazsın o_Oo_Oo_Oo_O:hoo::hoo::hoo::hoo:

Anketin başından beri dile getirilen şeyler bunlar. Ben de doğruluğunu tespit ediyorum. İddalar oldu mu olmadı mı ? Oy değişme ne kadar etki etti ? Bunları neden yapıyorsun dersen. Dedemlerin yanındayım ve işsizim. :oleyo2: Kendime meşgale uydurmaya çalışıyorum.
Taa en baştan tek oy ve oy değişimi olmucaktı en iyisi olucaktı.Oy değiştirme de etkiler bence.Adamın sevdiği karakter kazanamayınca sevmediği karakter kazanmasın diye gidiyor başkasına oy atıyor.Nerde kalıyor favori karakter anketi ?

Neyse arkadaş o kadar emek vermiş,yapmış.Kendi açımdan anketi sıkıntılı görsemde çokta takmıyorum.Sonuçları görmek için giriyorum.

Can sıkıntısından o tarz şeyler bende yapıyorum bazen.Ne diyim kolay gelsin sana.:D

Taa en baştan tek oy ve oy değişimi olmucaktı en iyisi olucaktı.Oy değiştirme de etkiler bence.Adamın sevdiği karakter kazanamayınca sevmediği karakter kazanmasın diye gidiyor başkasına oy atıyor.Nerde kalıyor favori karakter anketi ?

Neyse arkadaş o kadar emek vermiş,yapmış.Kendi açımdan anketi sıkıntılı görsemde çokta takmıyorum.Sonuçları görmek için giriyorum.

Can sıkıntısından o tarz şeyler bende yapıyorum bazen.Ne diyim kolay gelsin sana.:D
Etkiliyor tabi ama iddia edildiği kadar derin değil bu etki. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık