Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film-Dizi-Anime izlerken ve Manga Okurken Kullandığınız Programlar

Smooth Video Project( paralı olmuş acı tecrübe ile silip en son versiyonu yükleyeyim derken fark ettim.)
Bir klasik olan Media Player Classic de artık güncellemeyi bırakmış, bitmiş artık.
Konuyu açmanın asıl sebebi de yalan olmuş oldu. Şöyle Svp gibi olan bedava veya cracki daha kolay olan(svpninki sıkıntı) arayacağım, bulursam paylaşırım.
Smplayer ve Baka MPlayer var, göz at istersen

Smooth Video Project( paralı olmuş acı tecrübe ile silip en son versiyonu yükleyeyim derken fark ettim.)
Bir klasik olan Media Player Classic de artık güncellemeyi bırakmış, bitmiş artık.
Konuyu açmanın asıl sebebi de yalan olmuş oldu. Şöyle Svp gibi olan bedava veya cracki daha kolay olan(svpninki sıkıntı) arayacağım, bulursam paylaşırım.
MPC bitmiş demek.

Arşivimdeki çizgi romanları okumak için Windows'ta CDisplayEx, Android'de Astonishing Comic Reader, iPad'de Comic Book Viewer kullanıyorum. Comic Book Viewer, iPhone'da nasıl çalışıyordur fikrim yok.

Arşivimde olmayanlara gelince ücretli olarak Marvel Unlimited aboneliğim var ama iPad'de fena olmasa da Comic Book Viewer kadar beğenmiyorum. Telefonda ve bilhassa web sitesinde ise berbat çalışıyor. Ayrıca Android için Google Play'de olmayıp Github'dan edinebileceğiniz Tachiyomi adında bir open source uygulama var. Bu uygulamada herhangi bir içerik host edilmiyor ama çeşitli manga ve çizgi roman okuma sitesindeki içerikleri eklenti olarak ekleyip Tachiyomi'nin kendi özelleştirilebilir ve kullanışlı okuyucusunda okuyabiliyorsunuz. Bu da manga ve çizgi romanları indirmeden okuyabilmek için epey iyi bir alternatif. iOS'ta yok diye biliyorum.

Güzel konu. Animeler için Crunchyroll kullanıyorum ben. Orada bulamadıklarımı torrent kullanarak indiriyorum. Kasam bozuk olduğu için bu aralar ps4’un medya oynatıcısı ile izliyorum indirdiklerimi. Gayet memnunum.

Mangalar için ise ios’da scan kalitesine önem vermediğim seriler için Mangarock adlı uygulamayı kullanarak online olarak okuyorum. Çeşitli yerlerden indirdiğim cbr veya rar uzantılı mangalar için Chunky adlı uygulamayı kullanıyorum.
orta derece İngilizcem var: ama İngilizce manga okuyamıyorum. Benim için hep korkutucu geliyor. Çünkü bir şeyleri kaybedecekmiş gibi his yaratıyor.

orta derece İngilizcem var: ama İngilizce manga okuyamıyorum. Benim için hep korkutucu geliyor. Çünkü bir şeyleri kaybedecekmiş gibi his yaratıyor.
O zaman kaybedince çok da etkilemeyecek şeyleri oku. Mesela ben arada açıp romantik komedi tarzı şeyler okurum, çerezlik. Ya da fluff denilen böyle diyabeti artıracak tarzda tatlılık içeren, genelde episodik hikayeler. Mesela okumadıysan yotsuba to bunun için iyi bir örnek.

Mangayı pcden okuyorsanız;
Hakuneko’dan indirip,
Cdisplayex, Yacreader programlarından okumanızı tavsiye ederim.
Bana kalırsa mobil candır. Tablet varsa daha iyidir.

Site ismi vermek varmi bilmiyorum ama turkiyenin en buyuk anime sitesi ve telefon icin ise animeson mangalar icin ise manga denizi sadscans tortuga ingilizce ogreneyim crnchrol muydu neydi ya o yada 9anime vc izliyecegim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık