Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Feitan vs Meruem

Kim yener ?

• Feitan Rising Sun yeteneği ile yener.

• Meruem yener.

• Kararsızım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Meruem beklemez o yeteneği yapmasını, feitanın yanına chrolloyu koy yine meruem alır :)
Nasıl beklemez. : ) İşleyişini biliyor musun? Ölümden sonra güçlenen nen hakkında bilgin var mı? : )

HxH bu konularda düz giden bir seri değil. Meruemi rahatlıkla alacak nen yeteneğine sahip kişiler var. Sadece kartları doğru oynamak gerekiyor.

Son düzenleme:
Nasıl beklemez. : ) İşleyişini biliyor musun? Ölümden sonra güçlenen nen hakkında bilgin var mı? : )

HxH bu konularda düz giden bir seri değil. Meruemi rahatlıkla alacak nen yeteneğine sahip kişiler var.
Merueme denk olan gonun animedeki son hali var mangayı okumadım, sonra ona en yakın pitou var pitouyla netero hemen hemen denkler.

Merueme denk olan gonun animedeki son hali var mangayı okumadım, sonra ona en yakın pitou var pitouyla netero hemen hemen denkler.
Saf güç önemli değil işte. Öyle yenilmez zaten. Feitan falan da yenemez o yetenekle. En fazla zarar verebilir. Ölümden sonra güçlenen nen animede açıklandı zaten. Phinks tarafından. Diğer yazdığım şey ise yetenekle ile alakalı. Yoksa dediğim gibi Meruem saf güç olarak yenilmez birisi.

HxH serisinde yetenek ve ona göre yaptığın plan çok önemli. En basit örnek Knov ve Meleoron ikilisinin takım çalışması yapması olur. Fark edilmeni önleyen bir yetenek ve boyut açıp istediğin uzvu almanı sağlayan bir yetenek.

Feitan gibi vasıfsız narsisti Meruem karakter gelişimiyle bile döver.
O güneşlerden sekiz on tane çıkarırsa Feitan belki Meruem'e karşı şansı olur. Ama o kalibre de Feitan'da yok.

Ki ben Feitan'ın güneşinin de çok güçlü olduğunu sanmıyorum. Kurapika için hayalimde bir sahne bile var o güneşle ilgili.
Feitan yine dellenip güneşi açar. Herkes korku içinde kaçışırken biz güneşin etrafına dolanan bir zincir görürüz. Zincir güneşi parçalar ve Kurapika konuşmaya başlar.

"Ben buraya oyun oynamaya mı geldim sanıyorsun? Beni öldürmek istiyorsan küçük bir yıldız yetmez, bütün bir galaksıyi getirmen gerek"

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık