Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fatihin Hakisi Sahibi Olabilecek Karakterler

Haoshoku hakiye sahip olmuş, olan, olacağını düşündüğünüz Karakterler?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 195 83.7%
  • Portgas D. Rogue

Kullanılan: 55 23.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 172 73.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 189 81.1%
  • Kaido

Kullanılan: 154 66.1%
  • Dracule Mihawk

Kullanılan: 99 42.5%
  • Benn Beckman

Kullanılan: 75 32.2%
  • Ryokugyu

Kullanılan: 35 15.0%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 103 44.2%
  • Sabo

Kullanılan: 72 30.9%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 94 40.3%
  • Coby

Kullanılan: 61 26.2%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 149 63.9%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 53 22.7%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 22 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    233
Ben h.hakinin tüm zirve isimlerde olduğunu düşünüyorum.Her h.hakisi olan zirve olmaaz ama zirvede olanda h.haki vardır mutlaka :good:

Zirvedeki isimlerde ziyade Kidde mutlaka çıkacaktır diyorum.Bu adamda Luffyde olan her şey var.Gözü karalık ise gözü kara,boyun eğmezlik ise boyun eğmezin kralı :a:

Bir de Rayleighden dolayı Zoro veya Sanjide çıkacaktır mutlaka.Oda Rayi ikiye bölmüş,Zoro ve Sanjiyi çıkarmış bu adamdan.Amirale çizik atabilecek kadar b.hakisi var ve k.hakisi muazzam.B.hakisini Zoro,k.hakisini ise Sanji almış.Geriye bir tek h.haki kalıyor.Eğer tayfaua bir h.haki kullanıcısı daha gelmeyecek ise bu iksiinden birinde çıkacaktır.

Mihawk'da çıkmaz. :oops:
Pehhh! :artiz:

Niye Carrot dedim izah edeyim.

Pedro'nun ölme ihtimali var ki ölmese de 77 yaşın da. Carrot'un Minkler için ilerde en güçlü gücü olabileceğini düşünüyorum. Minklerin en güçlüsün de de kral hakisi olması o kadar abes kaçmaz.. Ayrıca Neko önemli bir güçlerinden bahsetmişti bunu öylesine mi söyledi yoksa altından bir şeyler mi çıkar göreceğiz. Eğer bir minke ait güçse ilerde de bu Carrot'da olur diye düşünüyorum.
Kral haki kısmıyla ilgileniyorum şu an. Choppi'nin de maskotunun da... :)

Şimdi güçlü olmakla kral hakiye sahip olmak farklı şeyler. Amirallerin hepsi güçlü. Kaçında kral haki var ? O yüzden kral haki farklı bir şey.

Dediğin gibi Carrot en güçlü Mink olsa bile ki şu an en güçlü Mink olan Inu ve Neko'da kral haki yok... Carrot'ta kral haki çıkma ihtimali ve mantığı doğru olmaz. O zaman en güçlü Balıkadam Jinbe desek Jinbe'de de mi kral haki çıkmalı ? En güçlü devde de mi kral haki çıkmalı ?

Pehhh! :artiz:

Kral haki kısmıyla ilgileniyorum şu an. Choppi'nin de maskotunun da... :)

Şimdi güçlü olmakla kral hakiye sahip olmak farklı şeyler. Amirallerin hepsi güçlü. Kaçında kral haki var ? O yüzden kral haki farklı bir şey.

Dediğin gibi Carrot en güçlü Mink olsa bile ki şu an en güçlü Mink olan Inu ve Neko'da kral haki yok... Carrot'ta kral haki çıkma ihtimali ve mantığı doğru olmaz. O zaman en güçlü Balıkadam Jinbe desek Jinbe'de de mi kral haki çıkmalı ? En güçlü devde de mi kral haki çıkmalı ?
Fisher Tiger de var mıydı hatırlamıyorum ama olsaydı yakışırdı. Tabi ki çıkmak zorun da değil. Ace Luffy hiç güçlenmeseler kontrol edemezlerdi ama yinede olacaktı. Ama çıkabilir demek için yeterli bir sebep belirli bir alanda güçlü olmak. Ki zaten BELKİ dedim. Yani tayfa da olsa 1 Zoro 2 Carrot derim ben..
Zoro'nun geçmişini görmediğimiz için bilmiyoruz ama ufakken bir şekilde kendini hissetirmiştir varsa. Geçmişini detaylı izlersek görürüz muhtemelen olup olmadığını. Hem Carrota yönelik beklentim hem de yaşının ufak olması BELKİ demeye yetiyor diye düşünüyorum :sapkali:

H.Haki'ye sahip birisi OP evreninde genelde yerinde duramayan, atara atar gidere gider, maceraperest olan (ki çocukluğundan beri bu şekilde olan kişiler) irade konusunda aşmış kişilerde çıkma potansiyeli daha yüksek. Coby gibi her daim ağlayıp "ben onu yapamam ben bunu yapamam" deyip Alvida'nın gemisindeyken bile Luffy'nin dürtmesiyle kendine gelen birisi. Kalkıpta bunda H.H. çıkarsa deyip veya iddiada bulunmak bile bence en ölümcül günahlardan daha ölümcül bir günahtır :fool:

Coby kim H.H. kim la?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık