Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Yıl 2016 2017... kuzenlerimle birlikte anneannemde kalıyoruz. Anneannemde internet yok ama 2 alt katta dayım oturuyor onda internet var. Ben fairy tailı izlemeye yeni başlamışım, deli gibi kuzenlerime övüyorum. Anneannemden gizli apartmana çıkıyoruz ben merdivenlerde tabletime 2 3 bölüm indiriyorum. Anneannem yakalamasın diye çok büyük bir gerginlik hakim. Sonra sessizce yukarı çıkıyoruz ve çığlıklarla izliyoruz... güzel zamanlardı 🥺

106. müthiş bölüm korkutucu bir savaş için geçiş bölümü oldu. Erza vs Misaki ve Wendi vs Haku savaşları net bir sonuca bağlanırken FT karşısında Kirin ile Suzaku ayaktalar. Suzaku artık bir düşman değil ancak Kirin savaşacak gibi duruyor. Laxus ile hesapları var ancak Gajeel ve Gray de henüz ayaktalar. Bu üçü dışında kalanların pek şansı yok. Natsu zaten Suzaku ile birlikte cehenneme giriş yaptılar. Selene vs İgnia savaşı müdahale edilecek gibi durmuyor. Eğer Maşima-sensei müthiş bir senaryo yazmadıysa arka planda, kalbi parçalanan Elefseria öldü, sanırım. Heyecan dorukta.

Müthiş bir aile tablosu olan kapağımız.

106. müthiş bölüm korkutucu bir savaş için geçiş bölümü oldu. Erza vs Misaki ve Wendi vs Haku savaşları net bir sonuca bağlanırken FT karşısında Kirin ile Suzaku ayaktalar. Suzaku artık bir düşman değil ancak Kirin savaşacak gibi duruyor. Laxus ile hesapları var ancak Gajeel ve Gray de henüz ayaktalar. Bu üçü dışında kalanların pek şansı yok. Natsu zaten Suzaku ile birlikte cehenneme giriş yaptılar. Selene vs İgnia savaşı müdahale edilecek gibi durmuyor. Eğer Maşima-sensei müthiş bir senaryo yazmadıysa arka planda, kalbi parçalanan Elefseria öldü, sanırım. Heyecan dorukta.

Müthiş bir aile tablosu olan kapağımız.
Adam tek seferde selene ve ignia'yı çöp etme peşinde. Elefseria reis de arada kaynadı. Böylelikle finale yaklaşıyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık