Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Torpilli değildi ki Laxus. Gayette en güçlü Laxus idi loncada.
Mystoganla denkti. Ama Gerard daha güçlüdür. Erza bile yense süpriz olmaz. Hatta saldırı sırasında normalde Erza alıcaktı onu. Gildarts’ı saymıyorum bile.

Çakma ejder lakrimasını ailesinden alması torpil değil de nedir ?

Adam dedesini devirmeye çalıştı nerdeyse butün loncaya saldırdı yenildikten sonra hala saf dışı edilmedi neden ? Dedem sağolsun.

Mystoganla denkti. Ama Gerard daha güçlüdür. Erza bile yense süpriz olmaz. Hatta saldırı sırasında normalde Erza alıcaktı onu. Gildarts’ı saymıyorum bile.

Çakma ejder lakrimasını ailesinden alması torpil değil de nedir ?

Adam dedesini devirmeye çalıştı nerdeyse butün loncaya saldırdı yenildikten sonra hala saf dışı edilmedi neden ? Dedem sağolsun.
Erza'yı havada karada alırdı. Zaten dövüş sonuna doğru Mystogan'ı da alabilirdi. Gildarts konusunda ilk gördüğümüz Laxus alamayabilir. Ama seri sonu Laxus alır diye düşünüyorum.

Benim gözümde şu şekilde; Laxus > Gray > Jellal > Gajeel > Erza.

Lexus için sadece Hades'in sözleri yeter. Gildarts dışında birinin bu seviyede olduğunu bilmiyordum dedi. Makarov hele duy beni halefi dedi. Yuri'nin yeteneğini almış saha ne olsun.

Bugün 130 sayıyı birden okuyarak macerayı bitirdim. Ne kadar ön görülebilir olsada duyguyu mükemmel bir şekilde veriyor. Bu loncayı seviyorum.

Eylül gelsede yavaştan animeyi verseler. Gaza Gelmeyi özledik be.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık