Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Bitirdim. Naruto kadar olmasa da içimi garip bir duygu kapladı lan. Yarın da kısmetse Bleach'in kalan 200 bölümüne başlayacağım. İçim bi' buruklaştı... :/

Animeye 2 ay önce başlamıştım sonunda mangayıda bitirdim.Fairy Tail'i güncel takip etmek nasip olmadı :D
Son arc ne kadar rezalet olsada ve güç dengeleri boka sarsada bitince hüzünlendim.

Bu arada manga bittide aklıma takılan bir şey var daha önce birisi yazmışmı bilmiyorumda şu ejder avcıları Lucci'nin atasıyla birlikte eclipse kapısından gelmişti.Zamanında kapıdan gelecekten gelen Rogue ve 7 tane ejder geçmişti ama kapı yok olunca onlar tekrar zamanlarınına gittiler, e aynı kapıdan bizimkilerde geçti kapı yıkılınca bizim ejder avcılarınında kendi zamanına gitmesi gerekmiyormuydu bu mangada açıklandıda benmi kaçırdım yada başka bir mantıklı açıklaması varmı.:hoo:

Sizinki yeni seriye hazırlanıyormuş.
Onu zaten demişti Fairy Tail'i bitirmeye karar verdiğinde.... Çok değişik bir şey olmazsa bakmam. Fairy Tail'e de ejderha var diye başladım babaları aldık.

Final arcın animesi çıksa da anime alemi savaş animede nasıl yapılır görse.
Görende final arcın dövüşleri iyi sanacak. Önüne gelene tek atma da bir dünya rekoru milleti kandırmayın inanacaklar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık