Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

En güçlü aziz büyücüleri böcek gibi ezen Serena'ya tek attı bu Acno. Zeref bile ondan çekiniyorken Wendy, Sting falan ne yapacak yahu? :/ Normal şartlarda Laxus'un bile Natsu'ya ayak bağı olması lazımken diğerlerini düşünemiyorum bile ama eminim ki onlar bile Acno'ya zarar vereceklerdir. :S

Wendy nedir yahu, mangaka hangi kafayla böyle bir ejder avcısı yaratmış anlamıyorum. Tamamen ezik ve gereksiz bir karakter. Keşke ölse diyeceğim de Makarov örneği geliyor aklıma.

Bu ft den olmaz ya, bilerek isteyerek yapıyor gibi sanki zorla nefret ettirmeye çalışıyor. Mashima öfkeli mi seriyi bitir dediler falanda alın size son mu dedi anlamadım.

Zaten ne çizeceğine karar verememiş gibi.2 grup arasında gitmiş gelmiş.Diğerlerini göstermesi alakasız.Bunlarda natsu hariç alayının tek yemesi lazım.Ama dövüşecekler xD

Natsu gibi herkes fairy tail işaretini yaksa taam işte. Hadi öyle yenemediler, bu sefer herkes gücünü Natsu'ya verir. O da olmazsa Natsu etraftaki kristalleri yeyip güçlenir...

Vaay be sonunda beklediğim an geldi çattı. Bu seriden umudumu keseli çok olmuştu. Tek beklentim 7 vs 1 idi. En azından şu dövüşü de gördük/göreceğiz ya nasıl biterse bitsin umurumda değil artık.

Bu arada adamım da ölmemiş. Bölümün en iyi noktası oydu benim için :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık