Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Hep bir Erza karşılaştırması ayrıca Cana ile babası o çok normalde diğerini çözemedim :D
Onların var zaten bir olayı büyü oyunlarından beri. Zaten zaman atlamasında bir şeyler olmuş belli. Çıkar yakında kokusu. :D

Erza ile karşılaştırıcaz tabi, kimle karşılaştırıcaz Lucy ile mi? Bu arada Laxus da işini biliyormuş. :)

Bu peri gücü saçma ve aşırı güçlü olmuş.Ne alaka uzay-zaman ? Işık lordu oldum,üstüne doğaya hükmediyorum falan dese hem peri-hem büyü gücü daha net olurmuş.Lucy o kitabı baştan ya da yazıları değiştirerek yazmasın lütfen.Bu kadar güçlü ve bilgili değil o.Gerçi sonuç belli natsu kurtulacak.Son umut acno diyelim.

Allahım natsu gitti.. Seriyi bırakıyorum..

// Lucy son aklına getirdiği parlak fikir ile natsuyu geri döndürecek gibi duruyor ama neyse.

Iyi iyi mashima, acno ve zerefi son anlarindada iyi baglarsa epey kotarmis olur seriyi.

Bakalim natsunun yasama anahtari lucyde , olay sanirim zeref ve mavisin aski sinavdan gecemedi, lucy ve natsu gecicege donucek gibi :)

oha Natsu mu öldü. geri dönecektir ama karakterlerin verdiği tepkiyi merak ediyorum :D
dur ben şu okumadığım bölümlere dalarım.
Zeref şov yapıyormuş birde tam okumalık sayılar benim için. :a:

Natsu'yu öle görünce Ace aklıma geldi :(
serideki en sevdiğim karakterlerden Mira ve Zerefle beraber ama %1000 geri döneceğinden bende tık yok belki ölüm sahnesini mangada okuyunca bir şeyler hissederim ama varya bir geri dönmezse ki dönecek.

Ou ki için üzülmüştüm en son lol iyice merak sardım neyse akşam olsun okuyacaz bakam.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık