Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    133
Kid'in yardımını hor görüyorsunuz sanki okumuyorum yorumlarınızı
Başabaşken gördün mü ne alaka ? Napolyona üstün gelip yere aldı Bmyi bildiğin fiziksel güçte üstün geldi. Kısa süre sonra Law ittifak kurmaya geldi, o kısıma kadar geçenler offpaneldi

Law'un meyvesinden çıkan saçma güçle bir mi tutuyorsun gerçekten :d Sessizlik gücü ne alaka abi... Kid'in kullandığı şey bir "Railgun" elektormanyetik topla saldırı yapması Manyetizma meyvesine sahip birisi için saçma yani :d takıldığım power up alması değil aldığı o gücün saçmalığı

tamam ona laf etmedim veya inkar etmedim ama ben sizin gibi yazıyor olsam Law anca Kid'in atmasına yardım etti derdim
Aşk olsun. Kid'in yardımını nerde hor gördüm lütfen:utangac:

Çok komiksin ehu ehu, sana kaç adam yazı yazdı bende dahil bir tane mantıklı mangaya dayalı açıklamanı görmedim geç bu işleri... Adamlar sıfır kilometre Bm'yi en güçlü formunda ne hale getirdi ayrıca Kid, handikaplı dövüştü, göz var izan var
Algıya bak çay demle. Bu adamları sağ kol üstü amiral altı yapan argümanın ne senin ? Boğa mı ? Mangaya dayalı mikemmel bir argüman evet :D

Sanji>Zoro olmasına engel olan neyse o var.
Yine lahmacunla meyve salatasını karıştırdın eyy Miyata.

Avatarındaki adamın performansından daha iyi Kid'in performansı.
Değildi. King dövüşünde ki teknikler nere bu adamın yaptıkları nere. Zoro'da ki kral haki kullanımını bile yapamadı yav Big Mom hep saldırı yedi durdu. En fazla denk dersin Kid'e bende zaten sağ kol seviyesine yaklaşmıştır diye düşünüyorum.

Değildi. King dövüşünde ki teknikler nere bu adamın yaptıkları nere. Zoro'da ki kral haki kullanımını bile yapamadı yav Big Mom hep saldırı yedi durdu. En fazla denk dersin Kid'e bende zaten sağ kol seviyesine yaklaşmıştır diye düşünüyorum.
King dövüşünde King'in ne tekniği vardı.Gaga fırlatma mı ? Kid'in fiziksel gücü Linlin'e dayanacak seviyede,dayandığı saldırılar ortada,manyetizma ile Linlin'i baskılıyor.Uyanışıyla birlikte Linlin'e ciddi bir hasar veriyor,Boğasıyla Linlin'i çiviliyor.

Sağ kol seviyesine falan yaklaşma diye bir şey yok.Kid uyanışıyla King'i yener.Zoro'daki h.haki kullanımı çözse amirale oynar herif,sağ kol potasında kalmaz.Tüm dünyada anket yapılsa Kid ağır üstün çıkar King'e zaten.

Bigmom Kendi ömründen kullanıp en güçlü haline girdi demişsin , ben nerf yedi dedim , birkaç bölüm önce bu karekter hem h.haki de , hemde meyve gücü ile ulti ve page one gibi kişilere tek atabileceğini gösterdi değil mi? Neden bunu kullanmadı açıkla ozaman.
Ulti, Page One kim allah aşkına ya ? Gear3e çene bırakan arkadaşlar mı ?
Adama Big Mom takla atarak Napolyonla vurdu, Bir de Napolyonla en güçlü slashini yedi. Yani kılıcıyla yapabildiği en güçlü iki saldırıyı yedi. Sen dövüşün hepsini gördün mü meyveyle yapabildikleri en güçlü salıdırıları yemişler, Kral haki neden yememiş olsunlar ? O zaman oda Law'ı da kısmış sen hiç dövüşte teleport kullandığını gördün mü ? Kaçmak için veya Kid ve kendisine süpriz saldırı yapmak için ?
Sıfır Kilometre Bmye handikaplı kendi sağ kolundan kesik alan Killerla bir tutmayın çok komik duruyor.
İkincisi law kiddin açıklarından vuruyormuş belli oluyor panellerden. Law bile demiyor mu benden sonra saldırı yapıyorsun diye? Mangada yazan şeyi de sana anlatacaksam bırakıp gidelim seriyi.
Karakter atışmalarından çıkarım yapıyoruz lol :d Bak Kid Ikkoku yerken kim arakdan uyanış atıyor

Bak Kid kafa kafaya çarpışırken arkadan taş atıp yere düşmüş Bm'nin üstüne çıkan kim bence sen dövüşü yeniden oku ya da benim Kid, Law konusuna göz gezdir orada dövüşün tamamı var
Üçüncüsü kidin meyvesi olayında seride bigmom en sert deriye sahip kişi değil en azından bunu doğrulayan bir argüman yok. bunun yanında Bigmom ın dkkmat dağınıklığı halinde derisinin rahatça cizilebilecegini gördük geçen arc.
Dikkat dağınıklığı falan değil kriz anı eğip bükme seriyi işine geldiğine göre, Bm krize falan girmedi, en güçlü halinde yedi o hasarları. Derisine bu kadar vurgu yapılan bir Kaido var..
Bizde biliyoruz n, s kutuplari vererek itme çekme yaptığını ama dokunduğu kısmı unuttun heralde? Bir yonkouya bu kadar kolay mı dokunuluyor? Gear4 luffy sadece dokunduğu için bayıldı bu kadina.
Dokunma falan yok
Ne birini mıknatısa çevirirken dokunuyor ne de...
Canlı veya cansız materyallere manyetizma alanı yaratırken (S ve N)
Kaido ile günlerce çarpışması birşey ifade etmiyor. Güçlerinin eşit olduğunu falan tamamen bir fan yalanı. Madem eşitler neden biri çatıda yol geçen hanına dönmüş iken bile savasmaya devam ederken
Çünkü dokuz kızıl kın güçsüz çöp seviyesi adamlar... çoğu komutan etmiyor. Ki Akanın bile Jimbeyi nasıl ezdiğini biliyoruz. Bmnin Jimbeye nasıl çöp çektiğini.. Napolyonla kesip atıyordu. Direkt mangayı inkar ediyorsun iki tane 4 Milyarlık korsan, 3 gün denk dövüşüyor yalanmış xd Mangayı inkar ediyorsan desene öncekileri boşuna attık.
Ayrıca Kaido dünyanın en güçlü insani lakabını almış biri. Bu unvanı hiçe sayıyorsan bilemem tabi. Belki bigmom insan değil diyeceksin , ama şöyle bir durum var Kaidonun önceki ünvanı dünyanın en güçlü yaratığı .
Kaido en güçlü değil mi dedim, Bm ve Kaido birbirine çok yakın hemen hemen denkler dedim. Saka daha güçlü ama Kuzan burun farkıyla 10 gün sonunda kaybetti.
Buda son olsun ,Kendi dengi nova ile indirmedi. Law şuan gördüğü üzere her haliyle kidden önde , hem meyvesini kullanış, hem zeka , hemde enerji olarak.
Puhahha Aynen aynen
Kid çatı da doğru düzgün birşey bile yapmamısken law meyvesini kullanarak yardım ediyordu herkese?
Tek doğru cümlen, meyvesi iyi destek sağlıyor yalan yok.
Ayrıca bigmomu gene güçlü formuna sokan law idi.
Yani aynen Law soktuğu için ikisinin de gücünü kabul ediyor manga okumak önemli şey.
Yani bu kadar şeyi yazdık ama anlayacağını sanmıyorum pek
Anlaşılacak bir şey yok komedi bomboş yorumlardan ibaret bir yanıt atmışsın

King dövüşünde King'in ne tekniği vardı.Gaga fırlatma mı ? Kid'in fiziksel gücü Linlin'e dayanacak seviyede,dayandığı saldırılar ortada,manyetizma ile Linlin'i baskılıyor.Uyanışıyla birlikte Linlin'e ciddi bir hasar veriyor,Boğasıyla Linlin'i çiviliyor.

Sağ kol seviyesine falan yaklaşma diye bir şey yok.Kid uyanışıyla King'i yener.Zoro'daki h.haki kullanımı çözse amirale oynar herif,sağ kol potasında kalmaz.Tüm dünyada anket yapılsa Kid ağır üstün çıkar King'e zaten.
Gaga fırlatma diye küçümseme oldukça güçlü bir teknik o. Onun dışında adamın bir sürü ateş tekniği var üstüne kılıç kullanıcısı iyide bir meyvesi var. Kid uyanış sonrası bile tatminsizlik yarattı insanlarda. Son saldırısı bile sönük kaldı. Ayrıca King'in de Linlin'e hasar verebileceğini düşünüyorum ben.

Zoro o potada kalmayacak belli ki ama Kid o uyanışla biraz zor yener King'i. Uyanış açmadan zaten imkan dahi vermiyorum.

Ulti, Page One kim allah aşkına ya ? Gear3e çene bırakan arkadaşlar mı ?
Adama Big Mom takla atarak Napolyonla vurdu, Bir de Napolyonla en güçlü slashini yedi. Yani kılıcıyla yapabildiği en güçlü iki saldırıyı yedi. Sen dövüşün hepsini gördün mü meyveyle yapabildikleri en güçlü salıdırıları yemişler, Kral haki neden yememiş olsunlar ? O zaman oda Law'ı da kısmış sen hiç dövüşte teleport kullandığını gördün mü ? Kaçmak için veya Kid ve kendisine süpriz saldırı yapmak için ?
Sıfır Kilometre Bmye handikaplı kendi sağ kolundan kesik alan Killerla bir tutmayın çok komik duruyor.

Karakter atışmalarından çıkarım yapıyoruz lol :d Bak Kid Ikkoku yerken kim arakdan uyanış atıyor

Bak Kid kafa kafaya çarpışırken arkadan taş atıp yere düşmüş Bm'nin üstüne çıkan kim bence sen dövüşü yeniden oku ya da benim Kid, Law konusuna göz gezdir orada dövüşün tamamı var

Dikkat dağınıklığı falan değil kriz anı eğip bükme seriyi işine geldiğine göre, Bm krize falan girmedi, en güçlü halinde yedi o hasarları. Derisine bu kadar vurgu yapılan bir Kaido var..

Dokunma falan yok
Ne birini mıknatısa çevirirken dokunuyor ne de...
Canlı veya cansız materyallere manyetizma alanı yaratırken (S ve N)

Çünkü dokuz kızıl kın güçsüz çöp seviyesi adamlar... çoğu komutan etmiyor. Ki Akanın bile Jimbeyi nasıl ezdiğini biliyoruz. Bmnin Jimbeye nasıl çöp çektiğini.. Napolyonla kesip atıyordu. Direkt mangayı inkar ediyorsun iki tane 4 Milyarlık korsan, 3 gün denk dövüşüyor yalanmış xd Mangayı inkar ediyorsan desene öncekileri boşuna attık.

Kaido en güçlü değil mi dedim, Bm ve Kaido birbirine çok yakın hemen hemen denkler dedim. Saka daha güçlü ama Kuzan burun farkıyla 10 gün sonunda kaybetti.

Puhahha Aynen aynen

Tek doğru cümlen, meyvesi iyi destek sağlıyor yalan yok.

Yani aynen Law soktuğu için ikisinin de gücünü kabul ediyor manga okumak önemli şey.

Anlaşılacak bir şey yok komedi bomboş yorumlardan ibaret bir yanıt atmışsın
Teleport dediğin şey düşmanı terste yakalamak için kullanılır. BM 2 kişiye karşı dövüştüğü için shambles kullanmaya ihtiyaç duymadı Law. Bunu bir kısıtlama olarak algılamamak bunun da algısını yapmamak lazım.

Ayrıca 9 Kın çöp değil. Sadece Wano'daki birçok karakter gibi yeterince işlenmedi.

BM'nin çöp çektiği Jinbe az daha kendisini denizin dibine yolluyordu. Ek olarak olasi 2v1'de Law'ın yanına Jinbe'yi, Kid'in yanına Jinbe'yi koy hiç de az iş yapmaz.

BM'nin çöp çektiği Jinbe az daha kendisini denizin dibine yolluyordu. Ek olarak olasi 2v1'de Law'ın yanına Jinbe'yi, Kid'in yanına Jinbe'yi koy hiç de az iş yapmaz.
Yumruğu sadece ittirdi hasar 0 jimbei bu seviye için gayet yetersiz
Teleport dediğin şey düşmanı terste yakalamak için kullanılır. BM 2 kişiye karşı dövüştüğü için shambles kullanmaya ihtiyaç duymadı Law. Bunu bir kısıtlama olarak algılamamak bunun da algısını yapmamak lazım.
Hiç alaksı yok saldırı tanklayacaklarına zarar almadan kurtulurlardı Kid arakdan iki metal çekerdi Law kendisiyle Kid'i ışınlayıp hasar attırırdı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık