Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    131
Çatıda Zoro Kid'ten fazla iş yaptı. Ortak saldırıyı tek başına tankladı. Kaido'nun derisini aştı. BM özellikle dikkat et diye uyardı.
Farklı düşünmüyorum;
Objektif olmaya çalışmak için 40 takla atmaya gerek yok :D objektif bulan bulur.. bulmayan bulmaz.. Çatıda en kötü performansı veren adam diyorum ben Kid'e.. (Killer'la beraber) ama Linlin'le teke tek kalınca işler değişti..
Arkadaşla benim mevzu başka ona Two Piece ben demiştim.. hala araksındayım 2 tane adam biraz ittirmeyle de olsa bir İmparator indiriyor adama Cracker seviyesi zorlarsak yk2 eder falan bile diyor. Two Piece az demişim keşke editleyip bir de görseldeki Two Piece kitabını ters çevirseydim

@Ölüm Cerrahı

Yüz yüze bir tane saldırısı olmayan adamın fanları konuşuyor :D
Bigmom gibi karaktere önden saldırmakla arkadan saldırmak arasında fark yok. Adam dibine ışınlanıyor işte. Ha ön ha arka.
He illa önden saldırı da istiyorsan çatıda yaptıydı.

Gerçi o mesajı alıntılayınca bir cevap yazmışsındır sandım ama diyecek laf bulamayınca olayı fan muhabbetine çevirip sıyrılmayı denemişsin.
Güzel. Şık hareket.

Yüz yüze bile olsa adam ışınlanıyor. Işınlanarak saldırılarını estetik bir şekilde yapıyor ne anlatıyorsun.
Teleport kullandığı bir tane sahne yok Bm dövüşünde... illaki kullanmıştır ama sadece varsayım gördüğümüz dört saldırıyı da Bmye arkadan yandan falan yaptı.

Kid'in tüm saldırıları yüz yüze.. sevdiğin karakterin şov yapmasında bile Kid'in hayvan gibi katkısı var.. gömeceğine her yerde övmen lazım...

Bigmom gibi karaktere önden saldırmakla arkadan saldırmak arasında fark yok. Adam dibine ışınlanıyor işte. Ha ön ha arka.
ha ön ha arka mı ? Kadına bir defa kafa attı ki onda bile önce arkadan taş attı. Suyu çıkıyordu tanklarken ıkınıyordu adam.. farketmiyormuş... Dua etsin Kid gibi tank adam vardı da buna boş alan yarattı sürekli

ha ön ha arka mı ? Kadına bir defa kafa attı ki onda bile önce arkadan taş attı. Suyu çıkıyordu tanklarken ıkınıyordu adam.. farketmiyormuş... Dua etsin Kid gibi tank adam vardı da buna boş alan yarattı sürekli
Kadının hakili yumruklarına savunma yapmadığı halde bana mısın demedi. Ne ıkınmasından bahsediyorsun?
Ayrıca Kid'in seviyesi konusunda bu Law konuşma aşkı nerden geliyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık