Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 142 39.0%

• Kullanılan toplam oy
    364
150 metrelik kılıcı Kaido'ya saplayacak belki de Kid o da icraat yapacak ama mesele bu değil mesele hard counterı olduğu adama net bir şekilde üstünlük kurabileceği izlenimini verebilmesi.
Mıknatıs avantajı olmasına rağmen hiçbir zaman net üstün olacağını düşünmüyorum. Yenebilir ki bende yenebileceğini düşünüyorum ama net, kesin bir üstünlük olmaz gibi. Klasik olarak rakamlarsak %52 -%48 gibi bir üstünlük kurabilir. Keza Luffy'de öyle, Zoro'yu yenebilme ihtimali var ama hiçbir zaman %70-80 gibi net bir üstünlük kuracağını sanmam.

Hayal görmeyelim kankiler, Luffy dışında hiç bir nova Kid'in dengi değil. Zoro'yu filan Sanji ile birlikte döver.

Mıknatıs avantajı olmasına rağmen hiçbir zaman net üstün olacağını düşünmüyorum. Yenebilir ki bende yenebileceğini düşünüyorum ama net, kesin bir üstünlük olmaz gibi. Klasik olarak rakamlarsak %52 -%48 gibi bir üstünlük kurabilir. Keza Luffy'de öyle, Zoro'yu yenebilme ihtimali var ama hiçbir zaman %70-80 gibi net bir üstünlük kuracağını sanmam.
Luffy bana göre net bir şekilde Zoro'dan üstün de Kid'in durumu biraz daha farklı. Kid tamamen Zoro ile denk olsa veya biraz daha güçsüz olsa bile Zoro'ya aşırı ters gelecek bir rakip olduğundan kafalarda soru işareti bırakmamalı. Biz Zoro ancak Kid'e farkı koyarsa Kid'i yener diyebilmeliyiz yani. Aksi halde hurdacı Rıza olarak kalıp ziyan olacak Kid.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık