Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 142 39.0%

• Kullanılan toplam oy
    364
İçten mi patlatiyor ki ? Geleceği görüp suratında bomba patlayacağını anlayıp sürati haki kaplayabilir.Ha içten patlatiyorsa göğüse nasıl çizik atabiliyor ?
Benim anladığım kadarıyla birden farklı tipte saldırısı var herifin.Zoro'yu keserken,Luffy'yi bombalıyor bildiğin.Killer'ın sesi duyarsanız her türlü hasar yersiniz demesinden her şekilde hasar yenildiği düşünülebilir bence.Kulak kapatınca hasar veremiyor bundan ala nerf mi olur yav zaten.

manyetizma sayesinde kılıç vb. metal silah kullanıcılarının antisi olacaktır. zoroya kid'in karşısında çok şans veremiyorum. sanji kid'e karşı zorodan daha etkili olur.

asıl rakibi luffy olacaktır.

İçten mi patlatiyor ki ? Geleceği görüp suratında bomba patlayacağını anlayıp sürati haki kaplayabilir.Ha içten patlatiyorsa göğüse nasıl çizik atabiliyor ?
Birkaç gün önceki muhabbete daldığım için üzgünüm ama;

Anladığım kadarıyla görüş hakisi ile geleceği gördüğün zaman kendi eyleminin sonuçlarını ve kendine olacakları göremiyorsun. Misal Katakuri luffynin kendisine doğru saldıracağı yeri ön görüyor ama vurabilecek mi vuramayacak mı onu görmüyor, saldırının yerine göre savunma yapıyor sadece. Aksi takdirde gelecek görüşü değil kehanet olur ve katakurinin savaşmasına gerek bile kalmaz, zaten belli olan bir senaryoyu oynar hep.

Bu yüzden luffy'nin apoo'nun saldırısının kendisini ne düzeyde etkileyeceğini görmesine imkan yok, sadece karşıdaki bir saldırı yapacak onu biliyor. Doğrultusu olmayan bir şey olduğu için saldırının nereden geleceğini bile bilmiyordur. Neye göre savunma yapsın?

Uyanışı ilk bu elemandan göreceğiz. Deli dehşet birşey bekliyorum. Law D çıktı. Bunada uyanış yakışır.
(Heryer pıçak olacak)
Şaka bir yana kötülük ile uyanışın bir alakası vardı Dof öyle birşeyler gevelemişti. Manyetik bir alan açabilir devasa. Çok tuhaf şeyler olabilir.

Meyvesi an itibariyle bekleneni veremedi. Kaido'yu yenmek için planladığı tek şeyin olabildiğince silah toplamak olması beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Silahlanma seviyesi iyiyse o silahlarla bir şeyler yapabilir ama bakalım. Roger'ın Shiki'si olmaya uzak şu an için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık