Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    363
Gerçi Onigashima girişinde farklı bir şeyler yapmıştı, bakalım şöyle yaratıcı bir şeyler çıkarsa ortaya güzel olur.
Mesela kılıçla gelir samuraylar üzerine Kid yerde yatar bacak bacak üstüne atar samuraylar haraket ettiremez kılıçlarını sonra Kid yerde esnerken Samurayların kendi kılıçları onlara saplanır. [ Bu iş tamamen odanın yaratıcılığına bakıyor.]

Elinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş,Bu arada Kid'in yeni halini görmek için sabırsızlanıyorum.
Aga B bu vatandaş yaşıyor mu acaba
Eline saglik.

Kaido'nun tayfasini katletmis olma ihtimali kuvvetli. Tek amacı intikam olabilir su an. Bu acidan önce Kaido'nun dediğini yapip Luffy'i bularak: "Biz korsancilik oynuyormusuz henüz, Kaido beni yamulttu". diyebilir ki Luffylerin hedeflerinin Kaido olduğunu bildiginden ittifak teklif etmesi işten bile değil. Tontatta'da donerse bu muhabbet Mom ile birlikte kapisabilirler. Sonra da yolculuğa beraber devam ederler ve Sabody'deki üçlüyü tekrar bir arada görürüz. Çünkü artık bu novalarin işlevi ortada. En fazla ittifak olur bunlar. Rakip falan olamazlar. Kulvar farklı.

Arc sonu Mom duserse yeni yonko -çok büyük bir sürpriz olmazsa- Luffy olacak. Dikkat edin Jinbe'nin gelişi ile yikimcilarimiz da tamamlanacak. Zoro-Sanji-Jinbe, Kaido'nun üç yikimcisi, Beckman-Yasopp-Roo vs. En zayifi olacaktir ancak Mom da en zayifi zaten bana kalırsa o acidan sikinti yok.
Evet ilk Bu üçlünün birleşeceğini ön gören reis

Son düzenleme:
İlk çıktığında baştan en sevdiğim nova olmuştu.Karakteri ve fikir dünyası çoğu korsandan çok farklıydı.Lakin Oda Kid'i ne zaman yıllar boyunca hapiste süründürdü,o zaman sevgimi kaybettim.Şimdi iyi birşeyler yapar umarım demekle yetiniyorum.Timeskipin hemen sonrasında Luffy'i yenebilecek tek Nova olduğunu düşünüyordum.Ancak şu an aralarında uçurum var ona eminim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık