Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 142 39.0%

• Kullanılan toplam oy
    364
Çapına bakmadan ona buna atarlanırsan sonun böyle olur işte.
Sonuç olarak 2 imparatorun düşmesinde büyük rol oynadı. Shanksın fanservis olduğunu kabul etmiyorsun da Kid mi tırt oldu şimdi ? Handikaplı off guard Yonkodan takla atarak darbe yiyen adam Shankstan tek yiyor. Demekki Big Mom harbiden bilinçsiz ileri seviye kh kullanıyor.

Bizim tayfayı geçtim. Law kadar şanslı birisi değil maalesef. Birisinin karşısına her saldırıya kafan atan salağın teki çıkar, denizde dövüşmek gibi avantajı olur. Diğerinin karşısına 3 haki türünde de uzman, Oda'nın göz bebeği Yonko ve tayfası, artı olarak devler çıkar.

Önceden de yazmıştım.Tam düşündüğüm gibi oldu. Yine de Kid'in işinin bittiğini sanmıyorum. Daha güçlü dönecekler.

Oda, Shanks üzerinden öyle bir hava veriyor ki asla dokunamayacakmış gibi geliyor Kid. Dokunsa bile artı yazarmış gibi geliyor bana.

Sonuç olarak 2 imparatorun düşmesinde büyük rol oynadı. Shanksın fanservis olduğunu kabul etmiyorsun da Kid mi tırt oldu şimdi ? Handikaplı off guard Yonkodan takla atarak darbe yiyen adam Shankstan tek yiyor. Demekki Big Mom harbiden bilinçsiz ileri seviye kh kullanıyor.
Ben Shanks'ın fan servis olduğunu en çok savunanlardanım yav. Kid'e de tırt demedim, aksine bu şekilde yenilmesinin çok saçma olduğunu da savundum.
Ama olay daha mantıklı bir şekilde gerçekleşseydi de Kid Shanks'tan dayağını yiyecekti. Fazla atarın sonuçları bunlar hep.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık