Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 142 39.0%

• Kullanılan toplam oy
    364

"Ne yapacağım sadece tüm hakimi vererek onu yatıştırabilirim, ama bu beni öldürebilir."

"Fazla zamanım kalmadı eğer bu şekilde devam edersek bu kılıç beni öldürecek."
Zoro rakibini yeniyor sonra düşmek yerine kendini güvenli bir alana getiriyor mu ? Getiriyor ondan sonra ister yatar ister kalkar.

Artı kılıcın yaptığı bir şey yok, Zoro fazla haki kullanıyor haliyle normal o duruma gelmesi, iğneliyken.

Zoro rakibini yeniyor sonra düşmek yerine kendini güvenli bir alana getiriyor mu ? Getiriyor ondan sonra ister yatar ister kalkar.

Artı kılıcın yaptığı bir şey yok, Zoro fazla haki kullanıyor haliyle normal o duruma gelmesi, iğneliyken.
Dostum Zoro niye bayıldı bir defa yazmadım herkes buna getiriyor yav konuyu. Adamın hakisi Oden çapında değil yetmiyor işte rahat kullanmaya.. uzun süreli dövüşemez Enmayla Zoro

Dostum Zoro niye bayıldı bir defa yazmadım herkes buna getiriyor yav konuyu. Adamın hakisi Oden çapında değil yetmiyor işte rahat kullanmaya.. uzun süreli dövüşemez Enmayla Zoro
İğnenin etkisi geçiyordu normal o halde olması işte. Zoro'nun nasıl kullandığını da göreceğiz. Bu haliyle bile korkunç güç gösterdi, bir sağ kolu o kıvama amiral bile getiremez.

Oden mevzusunu dediği an zaten daha kral hakiyi tam kullanamıyordu ki. Kral hakiyi tam kullanmaya başladığında çözdü mevzuyu.
Bak ne diyor bunun için her şeyimi salmam lazım. Kendini kasmayı bırakıp her şeyini saldığında kral hakiyi kullanmayı öğreniyor ve kılıcı kontrol ediyor. İşi bittiğinde de haki salınımını bitiriyor. Yoksa Enma zaten sahibini düşünen bir kılıç değil. Zoro yerdeyken de hakisini çekmeye devam eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık