Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 61.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 144 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    368
Katılıyorum. İşleneceği kadar işlendi. Hikayeye önemli katkısı olmayacak karakterler bu saatten sonra fazla gözükmez. Dış dünya sahnelerinde maksimum 1 sayfada falan gösterir Kid'i. Bitti misyonu bu adamın artık.
Law'da aynı şekilde. Hani gelir seri sonu Robin'le konuşur D'nin anlamı için o da daha olmaz seride. Zaten bu saatten sonra full tayfa odaklı olucak büyük savaş hariç. Orda da Kid'in gelmesine gerek yok devrimciler gelir. Luffy ile vs atcak vasfı da yok karakterin zaten seri sonu Zoro'nun da Kid'den güçlü olucağını düşünüyorum. Tayfalar arası da aşırı seviye farkı var. Yamato gelirse Sanji ile ikisini salsan seri sonu bütün bunların tayfasını döver zaten Luffy ile Zoro'ya gerek kalmaz.

Law'da aynı şekilde. Hani gelir seri sonu Robin'le konuşur D'nin anlamı için o da daha olmaz seride. Zaten bu saatten sonra full tayfa odaklı olucak büyük savaş hariç. Orda da Kid'in gelmesine gerek yok devrimciler gelir. Luffy ile vs atcak vasfı da yok karakterin zaten seri sonu Zoro'nun da Kid'den güçlü olucağını düşünüyorum zaten aşırı seviye farkı var tayfalar arası. Yamato gelirse Sanji ile ikisini salsan seri sonu bütün bunların tayfasını döver zaten Luffy ile Zoro'ya gerek kalmaz.
Büyük savaşta Law'da olur Kid'de büyük bir yanılgı içerisindesin

Law'da aynı şekilde. Hani gelir seri sonu Robin'le konuşur D'nin anlamı için o da daha olmaz seride. Zaten bu saatten sonra full tayfa odaklı olucak büyük savaş hariç. Orda da Kid'in gelmesine gerek yok devrimciler gelir. Luffy ile vs atcak vasfı da yok karakterin zaten seri sonu Zoro'nun da Kid'den güçlü olucağını düşünüyorum zaten aşırı seviye farkı var tayfalar arası. Yamato gelirse Sanji ile ikisini salsan seri sonu bütün bunların tayfasını döver zaten Luffy ile Zoro'ya gerek kalmaz.
Law'ın D muhabbetinden ve meyvesinden ötürü daha çok yer alacağını düşünüyorum Kid'e göre. Hikayede hala önemli bir yeri olacaktır. Her türlü kullanır onu.

Law'ın D muhabbetinden ve meyvesinden ötürü daha çok yer alacağını düşünüyorum Kid'e göre. Hikayede hala önemli bir yeri olacaktır. Her türlü kullanır onu.
Dediğim gibi D'nin olayı için gelir Robin'le konuşur. Meyvesiyle de belki Luffy'i filan kurtarır daha aksiyona giriceğini sanmıyorum.

Dediğim gibi D'nin olayı için gelir Robin'le konuşur. Meyvesiyle de belki Luffy'i filan kurtarır daha aksiyona giriceğini sanmıyorum.
Bunların yaşanması için arca dahil olması gerekecek. Işınlanacak mı bir anda bu adam. :D

Her türlü aksiyona girer. Law Hasır Şapkalar için değeri olan bir adam. Kilit bir yerde rol alır her türlü.

Bunların yaşanması için arca dahil olması gerekecek. Işınlanacak mı bir anda bu adam. :D

Her türlü aksiyona girer. Law Hasır Şapkalar için değeri olan bir adam. Kilit bir yerde rol alır her türlü.
Aslında Bb dövüşü sonrası gelse Luffy'i kurtarsa D'nin anlamını öğrenip son adada en iyisi olur bence karakter için.

Kimi alcaklar? İm ve Goroseiler vs tayfa olcak. Dragon vs Akainu olur Kizaru vs Sabo. Bartolomeo ve Cavendish Fuji ile Ryokugyu'yla kapışır. Geri kalan filo devrimciler Koramirallerle kapışır. Kid ve Law'a kimse düşmüyor.
Oha Cavendish'in amiral falan alması imkansız kafayı mı yedin :Ddd Büyük savaşta Kadro çok kalabalık olacak Crocu Urouge ve Bonneye ne zaman işleyecek ?

Aslında Bb dövüşü sonrası gelse Luffy'i kurtarsa D'nin anlamını öğrenip son adada en iyisi olur bence karakter için.
Zaten tayfa üyesi gibi devam etmez buradan sonra. Law Ponelerin peşine düşmüştü. Law'ın Robinle olan muhabbeti kırmızı ponelerle alakalıydı. Belki 4. poneyi Law bulur ve getirir bizimkilere. Raftel yolculuğunda da bizimkilere katılır. :D Bizimkilerin hikayesi de farklı yere kayabilir. Daha çok gizemlerin çözülmesi, Devrimcilerin olayı, Shanks falan.

Oha Cavendish'in amiral falan alması imkansız kafayı mı yedin :Ddd Büyük savaşta Kadro çok kalabalık olacak Crocu Urouge ve Bonneye ne zaman işleyecek ?
Aga sen Kid ve Law'a Son savaşta Fuji ve Ryokugyu'yu veriyorsan senin bilceğin şey :D Sengoku ve Garp gelirse onlarla dövüşsünler dicem de bu ikisiyle hiç sanmıyorum ya karşılaşacaklarını. Dediğin kişiler amiral adaylarıyla dövüşebilir belki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık