Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 61.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 144 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    368
Niye geriliyorlar karakterin fanı değilim diyorsan gerilmezsin.Haklı çıkmak için uğraşmasına gerekte yok.Herşey ortada law savaşta kidi yancısı yaptı saklamaya itiraz etmeye gerek yok.Bazı şeyler vardır sencesi bencesi olur hani senin fikrin şöyledir benimki böyledir dersin geçersin ama bu öyle değil ki yani.Bariz lawın taşıdığı savaş oldu he güçleri yetmedi yenmeye orası ayrı hikaye.
Gerilmesi ve üstelemesi için fanı olmasına gerek yok. Benim bu foruma üye olma sebebim Mihawk savunmaktır ki kendisi en sevdiğim 30 karakter listesi yapsam ona bile giremez belki.

Dediklerinin hiçbiri yapamazdı mümkünatı yok hele Dof falan güleyim de boşa gitmesin. Marco ve King tanklama olayını yapabilirdi ama Kid'in verdiği hasarın zekatını veremezlerdi o deriyi geçecek güçleri yok.

Gear4 yiyen Doflamingo, Cracker ve Katakuri ada turuna çıkıyor.

Kaido ve Linlin, Gear4ü çok rahat karşılıyor Kaido'nun anca sarhoşluğu geçiyor.

Krize girmezse bu kadının bedenine zarar vermeyiz diye Tüm Kekte 40 takla atılırken Kid, Law gibi içten saldırısı olmadan bu kadına fiziksel darbelerle zarar verdi.

Law gibi içten vurmuyor örneği şundan.. Zoro ve Killer, 9 Kızıl Kın ileri silahlanmaları içeriden vuruyor diye Kaidonun derisini aşabiliyorken bu ikili ilk seferde Kaido'nun derilerini aşamamışlardı. Sonrasında Zoro, Enmaya hakisini salıp içten vurmadan zarar verdi Kral hakiyle de kalıcı hasar bıraktı. Killer'ın da içten vuran ses saldırısı olduğu için Kaido'yu bağırttı.

Queen dediğin adam bilinçsiz big mom'a kafa atarak ancak hafızasını geri kazandırabildi. Ki o saldırıyı bilinçli bir Big Mom'a karşı kullanabileceği meçhul Sanji, Gear4 gibi komutanların pinpon topuna çeviren saldırı gücüne ulaştı.. ama gördüğümüz gibi Bm, Kaidoya onlarda yetmiyor. Demir çarpması ile Kid'in kan alması sana pek inandırıcı veya ikna edici gelmemiş olabilir ama mangada olan bu. Linlin'e Kid zarar verdi diye herkes zarar verebilir gibi yazmanızda çok komik :D
Verdiğin örnekler güzel ama dövüş saçma olduğu için örneklemende saçma oluyor.G4e sinek ısırığı muamelesi yapan big mom haki kullanan big mom ne hikmetse bu savaşta haki kullanmadı her saldırıyı bilerek yemelisin komutu almış gibi durdu.Şimdi ben sana ne diyebilirim kum torbası olarak verdiler gelen geçen hasar vursun diye desem aksini ispatlayamazsın çünkü dediğim doğru.Öyle olduktan sonra marco zarar verir dof zarar verir hepsi vurur hasarını.Buna rağmen kid ve lawın saldırılarına bana mısın demeyip kalkıp ikisini birden öldürecekti ama yer göçtü devre dışı bıraktı.Şimdi madem o kadar hasar gücü vardı kidin big mom neden sen devam et gıdıklamaya kalkıyorum yerimden anne terliğini yediricem sana o zaman görüşeceğiz dedi :D

Verdiğin örnekler güzel ama dövüş saçma olduğu için örneklemende saçma oluyor.G4e sinek ısırığı muamelesi yapan big mom haki kullanan big mom ne hikmetse bu savaşta haki kullanmadı her saldırıyı bilerek yemelisin komutu almış gibi durdu.Şimdi ben sana ne diyebilirim kum torbası olarak verdiler gelen geçen hasar vursun diye desem aksini ispatlayamazsın çünkü dediğim doğru.Öyle olduktan sonra marco zarar verir dof zarar verir hepsi vurur hasarını.Buna rağmen kid ve lawın saldırılarına bana mısın demeyip kalkıp ikisini birden öldürecekti ama yer göçtü devre dışı bıraktı.Şimdi madem o kadar hasar gücü vardı kidin big mom neden sen devam et gıdıklamaya kalkıyorum yerimden anne terliğini yediricem sana o zaman görüşeceğiz dedi :D
Bak anlamadığın şu. Kid ve Law'ın nihai saldırıları zaten yetersiz oldu. Ona itirazım yok. İkisi birlikte bile 1 İmparator etmiyor ama Marco, King dediğin tiplerden iki tanesini İmparatorlar kahvaltı niyetine yer. Yav Dof dediğin adam, Luffynin hakisini yeni kazanmış halinin silahlanmasına takılıyor ona bile adam akıllı zarar veremiyor.

Kid ve Law hem saldırı gücü hem de dayanıklılık anlamında sağlam olmuşlar sağ kol dediğin adamlarda bu becerenin sadece bir tanesi var. Savunması olanın saldırısı yok. Yoksa Bm, Marcoyu kısa sürede yenemez kendisi bile diyordu sana ruh harcayamam diye...

Bak anlamadığım şu. Kid ve Law'ın nihai saldırıları zaten yetersiz oldu. Ona itirazım yok. İkisi birlikte bile 1 İmparator etmiyor ama Marco, King dediğin tiplerden iki tanesini İmparatorlar kahvaltı niyetine yer. Yav Dof dediğin adam, Luffynin hakisini yeni kazanmış halinin silahlanmasına takılıyor ona bile adam akıllı zarar veremiyor.

Kid ve Law hem saldırı gücü hem de dayanıklılık anlamında sağlam olmuşlar sağ kol dediğin adamlarda bu becerenin sadece bir tanesi var. Savunması olanın saldırısı yok. Yoksa Bm, Marcoyu kısa sürede yenemez kendisi bile diyordu sana ruh harcayamam diye...
Normal imparator kid ve lawıda kahvaltı gibi yer zaten ben sana diyorum ki dövüş imparatoru saçmalıkların zirvesine koydu böyle saçma duruma getirirse marco çıkar anka kuşu gagası der derisini deldirir king çıkar bilmemne dinazorunun sapanının lastiği der deler geçer.Sen diyebilir misin bu kurguyla kid ve lawa bu saldırıları yaptırtan adam sağ kollara yaptırtamaz?

Normal imparator kid ve lawıda kahvaltı gibi yer zaten ben sana diyorum ki dövüş imparatoru saçmalıkların zirvesine koydu böyle saçma duruma getirirse marco çıkar anka kuşu gagası der derisini deldirir king çıkar bilmemne dinazorunun sapanının lastiği der deler geçer.Sen diyebilir misin bu kurguyla kid ve lawa bu saldırıları yaptırtan adam sağ kollara yaptırtamaz?
ben derim saçma oranda güçlendiler dövüş iyi değil ama bu adamın kafasında belirli kurgular var. Sağ Kol indiren Luffye 2 tane power up verip Kaido karşısına çıkardı.. Cracker sonrası sadece bir güç artışıyla Katakuriyi alt etti Luffy.. Dövüş mantıklı mı değil yani olay olanı kabul etmemiz gerekiyor şuan Kid ve Law ikilisi 2- 1.8 milyarlık adam gücüne ulaştı sağ kollar 1.3 dersek 1.3x 3= 3.9.. Kid ve Law 2 kişi 3.9 ediyor işte.. 4 Milyarda imparatorlar oluyor

ben derim saçma oranda güçlendiler dövüş iyi değil ama bu adamın kafasında belirli kurgular var. Sağ Kol indiren Luffye 2 tane power up verip Kaido karşısına çıkardı.. Cracker sonrası sadece bir güç artışıyla Katakuriyi alt etti Luffy.. Dövüş mantıklı mı değil yani olay olanı kabul etmemiz gerekiyor şuan Kid ve Law ikilisi 2- 1.8 milyarlık adam gücüne ulaştı sağ kollar 1.3 dersek 1.3x 3= 3.9.. Kid ve Law 2 kişi 3.9 ediyor işte.. 4 Milyarda imparatorlar oluyor
Çıkarttığı kaidonun üstünden bi wanodakiler kaldı onlarda onigashima üstünde değil ondan.Adam havada ada taşıyor bide ona rağmen hala savaşıyor kafa kafaya hemde kaç kere indirdiği belli değil luffyi.Üstelik ana karaktere yapıyor bunu.Gücünün hakkını sonuna kadar verdi kaidonun ama bm için bunu asla söyleyemeyiz daha haki kullanmadı kadın aşağıya düştü gitti daha ötesi mi var.Bu kurguyla sağ kol çıkarsa hasar verir.Olan bu hakisiz savaşırsan hasar alırsın düşmezsin ama alırsın bizim dediğimiz sağ kollar bu savunmasız kurguda hasar verebileceğidir olanı inkar etmeden söylüyoruz işte bizde.Ödül konusuna girmicem çünkü ödüller tam güçleri temsil etmiyor gibi duruyor.

Çıkarttığı kaidonun üstünden bi wanodakiler kaldı onlarda onigashima üstünde değil ondan.Adam havada ada taşıyor bide ona rağmen hala savaşıyor kafa kafaya hemde kaç kere indirdiği belli değil luffyi.Üstelik ana karaktere yapıyor bunu.Gücünün hakkını sonuna kadar verdi kaidonun ama bm için bunu asla söyleyemeyiz daha haki kullanmadı kadın aşağıya düştü gitti daha ötesi mi var.Bu kurguyla sağ kol çıkarsa hasar verir.Olan bu hakisiz savaşırsan hasar alırsın düşmezsin ama alırsın bizim dediğimiz sağ kollar bu savunmasız kurguda hasar verebileceğidir olanı inkar etmeden söylüyoruz işte bizde.Ödül konusuna girmicem çünkü ödüller tam güçleri temsil etmiyor gibi duruyor.
pek katılmıyorum bu yorumuna ama bir şeyde diyemem.. Linlin ve Kaido zaten vücudlarına hiç haki basmadı onları zaten anormal bedenleri yenilmez yapıyordu.. Kid ve Law uyanışla bu bedeni aştılar.. Sağ Kolların bu bedeni aşacak saldırıları yok zarar verseler dahi Kid ve Law kadar etkili olamazlar

pek katılmıyorum bu yorumuna ama bir şeyde diyemem.. Linlin ve Kaido zaten vücudlarına hiç haki basmadı onları zaten anormal bedenleri yenilmez yapıyordu.. Kid ve Law uyanışla bu bedeni aştılar.. Sağ Kolların bu bedeni aşacak saldırıları yok zarar verseler dahi Kid ve Law kadar etkili olamazlar
Law uyanışsızda içeriden vuruyordu zaten.Amiralden bile kan alan marco yine kan alabilir.Tüm sağ kollar özel adamlar illa etkili saldırıları olacaktır.Haki basmayan big moma mızrağını saplayabilir katakuri veya kaidoya.Kınlar bile hasar verdi daha ötesi mi var yani.Hangi sağ kol kınlardan güçsüz? Sonuç olarak imparatorlar haki kullanmadıklarında sağ kolların hepsi zarar verir ama işlemez aynı kid ve lawda olduğu gibi.Gelelim asıl konumuza law kidden daha fazla hasar vurdu saldırıları daha etkiliydi :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık