Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    337
Luffy daha meyveyi ilk kullandığında attığı yumruk ağacın dalına falan takılıyordu ya
Hah işte bu hali bile Kid'i imana getirmeye yeter de artar bile
Bunu Kid fanı olarak mı söylüyorummmm şüpheli :artiz: :hıh:

Madem açmış neden kullanmamış dressrosadayken? Öldükten sonra kullanırdı herhalde.Bu arca özgü yama olduğu o kadar belli ki.Yada durdu durdu ben hazır zoodayken yada wanoya ayak basar basmaz açayım demiş herhalde.Power up almış işte bu arc için özel başka bir açıklaması yok.Kid için bilmiyoruz kaidodan dayak yerken uyanışı varsa zaten ayrı bir komedi unsuru olur hem uyanış varken dayak yiyip hapishaneye düş hemde gel big moma kafa tut.Kaidodan dayak yerken uyanışı yoksa o zaman hapishanede uyanış açmış yine power up almış oluyor.
Rosa'dan sonra Doffy'de uyanış görünce üzerinde durup açmıştır. En uygun yer Zou. Wano'ya güçlenerek geleceği karakterin kişiliği gereği belliydi. Diğer türlü saçmalamış olur.

Wano başı Luffy dışında herkes sağ kol ustuymus de bize mi yansitilmamis bu :(
Kaidoya yenilme kısmında kaidonun yendiğini düşünüyorum.He sen uyanışlı kid ve tayfasını apo ve basil hawkinse yenildiler diyorsan o zaman yine ayrı saçmalık olur.Uyanışı yoksa yine dediğime geliyor konu.Linlin ve kaido ikiside imparator ve az çok birbirlerine yakınlar law ve kid power up almadan yenecek diyorsan tartışacak birşey yok.
Niye göremedik o zaman? Adamlar uyandırmış ama kullanamıyorlar. Wano başı uyandırmış olmaları da bir şeyi değiştirmiyor. Tam olarak ne zaman uyandırdıklarını bilmiyoruz. Herkesin egitim yaptığı sırada bunlar da boş durmamış o sıra uyandırmış da olabilirler. Anca şimdi uzun süreli kullanabilmeye baslayacaklar. Şu anki gördüğümüz ilk kullanımlarında bile direk kaba etten solumaya başladılar.
Bu adamlar da power up alacak zaten. Ama Luffy hali hazırda 3 kere seviye atlatacak power up aldığı için şuan bu adamlarla kıyaslamak adil değil diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık