Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    337
Yıldırımdan etkilenmeyen ve fiziksel hasar görmeyen adam elektro manyetik alandan mı etkilenecek?
Bence Luffy’e şansı yok kesemeyeceği sürece metallerle ona iş yapamaz.Koca anaya yaptığı uyanış nasıl o kadar etkili oldu pek anlayamadık sen ne diyorsun demiştim.Cidden saçma duruyor sözde demirden balondu mıknatıs olunca dayak yemişe döndü.Law yine içten şok dalgası vuruyorum dedi.

Sivri demiri herhangi birine de kullanabilir her türlü. Big Mom'a karşı öyle bir saldırı daha çok işe yarardı. Ayrıca Big Mom'ın üstüne büyük enkazın dökülmesinden çok ne kadar hızla ona çarptığı önemli. Çok hızlı bir şekilde çarpması yine aslında sağlam güç olur. Ama saldırıya bakınca bir şeyler eksik diyor insan. Her şey yansıtılışa bakıyor. O saldırıyı çok daha etkileyici çizse belki farklı bir şey düşünebilirdim.

Herkesin derisi Big Mom gibi değil, Punk gibson, Punk Vise gibi saldırılar canını yakar Luffy'nin..
O noktada Luffy'nin Bm'den iyi olan ileri silahlanma ileri gözlem gibi özellikleri ortaya çıkıyor ve toplama baktığımızda fark yine açılıyor. Mesela o saldırılar Shanks'a da vurur. Ama mesele değebilmesi. Ayrıca Kid böyle kapışıyorsa Law'ın desteği çok çok büyük. Big Mom düşerse 1v1 lerde yarım yonko eder ya da etmez.

O noktada Luffy'nin Bm'den iyi olan ileri silahlanma ileri gözlem gibi özellikleri ortaya çıkıyor ve toplama baktığımızda fark yine açılıyor. Mesela o saldırılar Shanks'a da vurur. Ama mesele değebilmesi. Ayrıca Kid böyle kapışıyorsa Law'ın desteği çok çok büyük. Big Mom düşerse 1v1 lerde yarım yonko eder ya da etmez.
Lütfü'nün BM'den iyi ileri silahlanması mı var :hhh:

Kid'in, Mom karşısında hakiyle ilerleyeceğini herkes düşünüyor artık. (Bir kaç meyve hareketi de gösterir.) Fakat hakiyi Luffy'nin kullandığı gibi kullandıracağını sanmıyorum. Hepsinde ileri düzey olma yolunda. Kid alır demek polyannacılık olur. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık