Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law vs. Kaidou

Hangi taraf kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    117
Yok ben Big Mom > Kaido demem. İki imparator arasında Kaido önde olsa da sizin gibi arasına uçurum da koymam. İkisi de imparator ve en büyük özellikleri bedenleri. İkisi de bize kurşun geçirmez kişiler olarak tanıtıldı ve Law'un gücü doğal düşmanı bu bedenlerinin ve Kaido'nun iyileşme gücü yok. Ve Kid'in uyanışına karşı koyamayacağı için bu karşılaşmayı kaybeder diyorum.
Sadece Kid ve Law üzerinden gidip saldırılarına fazla anlam yüklersen dersin tabi. Bunun gibi saldırılara karşı koymaları gerekeceğini hesaplamak gerekir.
Hızını, alevli ejder halini de görmezden gelelim. Sen yine de bu adamlar çatıdan neden indi, ana karakter bile bu kadar zorlandı hatta öldüyse Kid ve Law'a ne olur, bombalar neden gerekti gibi şeyleri hesaba kat reis. Daha fazla uzatmayalım.

Aklıma gelmişken iki eli arasındaki Law'a yumruk atmaktan başka bir şey yapamadı diye Mom'a söylenenler... Kaido'yu tek eliyle tutmuş Luffy koca yumruğu hazırlarken bön bön bakmasına bir şey dediklerini hatırlamıyorum.

Hiç yoktan Mom, Law'dan gelen acıyı bildiği için orada çaresizliğe düşüp ne yapacağını şaşırıyor. Luffy'nin 2 bölümde hazırladığı yumrukta Kaido neyi bekliyor?
Bekledi mi ki? Yoksa kaçmak yerine devasa bir alev ejderi oluşturup karşılık vermeye mi çalıştı.

Sadece Kid ve Law üzerinden gidip saldırılarına fazla anlam yüklersen dersin tabi. Bunun gibi saldırılara karşı koymaları gerekeceğini hesaplamak gerekir.
Hızını, alevli ejder halini de görmezden gelelim. Sen yine de bu adamlar çatıdan neden indi, ana karakter bile bu kadar zorlandı hatta öldüyse Kid ve Law'a ne olur, bombalar neden gerekti gibi şeyleri hesaba kat reis. Daha fazla uzatmayalım.

Bekledi mi ki? Yoksa kaçmak yerine devasa bir alev ejderi oluşturup karşılık vermeye mi çalıştı.
Bombalar Big Mom iyileşebildiği için gerekli, Kaido iyileşemiyor. Mantık basit.

Kaido beni tutmana gerek yok karşılık vereceğim diyerek racon kesti. Sonra Luffy eli yandığı için mecburen bıraktı zaten.
Saldırından kaçmayacağım deyip ateş ejderhası olmuş. Başkada bir şey yapmamış, konuşmuş sadece. Luffy elini bıraktıysa bilemem. Çektiğini resimlere bakarken kesemedim. :dd.d

Saldırından kaçmayacağım deyip ateş ejderhası olmuş. Başkada bir şey yapmamış, konuşmuş sadece. Luffy elini bıraktıysa bilemem. Çektiğini resimlere bakarken kesemedim. :dd.d
Sol üstteki panelde bıraktığı gözüküyor. Bir sonraki sayfada da eliyle yüzünü koruyor zaten.
Kaido kaçmak yerine savaşmayı tercih etti ve yenildi. Burada Big Mom'a benzer bir durum yok bence.

Sol üstteki panelde bıraktığı gözüküyor. Bir sonraki sayfada da eliyle yüzünü koruyor zaten.
Kaido kaçmak yerine savaşmayı tercih etti ve yenildi. Burada Big Mom'a benzer bir durum yok bence.
Tutmaya devam etti gibi kalmış aklımda. Ona rağmen niye bir şey yapmadı diye düşünmüştüm. Gördüm, bırakmış. :D

Plot Kaido'nun düşmesini istiyorsa düşer. Diğer tarafınkini istiyorsa o taraf düşer.

Ancak plot harici bakacak olursak law'ın becerileri hayvani dayanıklılığı by pass etmek için ideal. Ama Kidd çok low kalıyor o yüzden Kaido alırdı. Fakat dediğim gibi o sırada plotun kime ihtiyacı varsa o üste çıkar çünkü Oda da güç dengesi,liyakat, itibar, tasvir gibi şeyler yok. Kotarması gereken karakterler ve o karakterlerin ittirdiği plot var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık