Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Euro 2016 Şampiyonu Kim Olur?

Sizce şampiyonayı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle kadrolara detaylı bakınca sanki İspanya şampiyon olacak gibi geldi bana. Pozisyon pozisyon tek sıkıntısı olmayan takım onlar gibi.

Morata iyi performans gösterirse İspanya şampiyon olabilir. Oyumu İspanya'ya veriyorum.

Diğer takımların bazı bölgelerinde oyuncu sorunu var. Almanya ve Fransa'nın savunması yetersiz bireysel olarak.

Edit: Oy değiştirilemiyor. :(

Sanki şuana kadar en güçlü kadrolar hep şampiyon oldu güce değil takım uyumu kondisyon kararlılık bu gibi etmenler daha etkili hala kadrolara bakılıp yorum yapiyoniz teknik taktik hepsi çöpe gidiyoruz düz vs konularindaki dövüş mantığı ile yorum atmayın şu konuya la.

Kendimi bildim bileli Almanların hiçbir turnuvada yarı finalden aşağıda elendiğini görmedim. Zaten son dünya şampiyonu adamlar. İspanyollar gibi seriye bağlayıp bu turnuvayı da alabilirler. Diğer favorim Belçika. Sağlam kadroları var. İyi bir çıkış bekliyorum bunlardan.

Mihawk

Sanki şuana kadar en güçlü kadrolar hep şampiyon oldu güce değil takım uyumu kondisyon kararlılık bu gibi etmenler daha etkili hala kadrolara bakılıp yorum yapiyoniz teknik taktik hepsi çöpe gidiyoruz düz vs konularindaki dövüş mantığı ile yorum atmayın şu konuya la.

Bu takımlar döneminin en canavarlarıydı. Kondisyon ve kararlıklık gibi etmenler demişsin. Zaten ''güçlü'' oyuncular o şekilde güçlü oluyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık