Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
en merakla beklediğim şeylerden birisi,
mihawk 2 milyar
hancock 1.5-1.7
wewil 1.3 biraz üstü de çıkabilir
kuma 700
buggy 250
ne kadar düşünsem de çokta uçurmak istemiyorum. sabırsızlıkla gösterilmelerini bekliyorum

Son düzenleme:

Bir ara Mihawk'ın korsan olmadığına dair söylentiler vardı. Korsanmıdır değilmidir haala bir şey söylemek mümkün değil ama bu sayfadan anlıyoruz ki Mihawk geçmişte hükumet tarafından aranan bir adammış. Lord olmadan önceki ödülü ne kadardır kestirmek güç, yalnız dillere pelesenk olan Shanks düellosu ve en güçlü kılıç ustası olmasını da göz önünde bulundurursak 2 milyardan fazla bir ödülünün olması muhtemel.

Benim beklentim; alt sınırı, bu da Oda'ya tutarlı olmak konusunda güvenmediğim için iki milyar, beklentim ise üç milyar bandında bir ödül.
Kendisini geçmişte kovalayan hükümet olmayabilir. Başka korsanlar da kovalamış olabilir. Ahan bizim luffy. Bigmom bile kovalıyor. Ödül avcıları kovalıyor. Belki mihawk ödül avcısıydı ve korsanlar da onu kovalıyordu intikam için. Shici olunca belki de devlet sırlarını bilen biri oldu ve ortadan kaldırılması gerekti?

Kendisini geçmişte kovalayan hükümet olmayabilir. Başka korsanlar da kovalamış olabilir. Ahan bizim luffy. Bigmom bile kovalıyor. Ödül avcıları kovalıyor. Belki mihawk ödül avcısıydı ve korsanlar da onu kovalıyordu intikam için. Shici olunca belki de devlet sırlarını bilen biri oldu ve ortadan kaldırılması gerekti?
Evet bu da olabilir. Seriiye sağlam bir ödül avcısı dahil olmuş olur.

7 milyardan fazla olur diye düşünüyorum. Sonuçta Lufty'nin bile ödülü 1.5 milyarı bulduysa
Shichibukai ne kadar düşük olabilir !!!

Buggy'i hafife almayın Oda bayılıyor böyle fos karakterlere yüksek ödül vermeyi (bkz God (!) Usopp).
Buggy'nin ödülü net 1 milyar üstü olacak.

Mihawk dediğimiz adamı Shanks bizzat kendisine denk görüyor onunla düellodan falan konuşuyorlar sohbetlerinde tabiki Shanks yonkou onun kadar ödülü olmasını beklememek gerek Mihawk'ın uzun süredir shickibukai olduğundan ödül artıracak icraati yok ama şuradan bakmak gerek hükümet bu adamın gücünü biliyor onu yakından tanıdılar potansiyel tehlikesini biliyorlar ona gönderdikleri floyu da denizin dibine göndereceğini düşünürsek kafadan 2 üstü bir ödül yazmaları beni hiç şaşırtmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık