Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Eski Atari Salonu Oyunları

Bir oyun vardı, street fighter tarzı, elemanın teki sadece siyah giyiniyordu ve eli cebinde sade bacaklarını kullanarak dövüşüyordu.
The king of fighters olmasın ?
Dediğin karakterde bu olabilir.

Ben de bir oyun sorayım. Böyle binaların önünde sokakta kavga ediyordun. Binalardan adamlar çıkıyordu, halktan rahatsız olanlar vardı sanırım binadan saksı atıyorlardı belli bir yerden sonra da polis çağırıyorlardı. Bu nes oyunu da olabilir.

Bana da bir el at be reis. Ben bilgisayarda oynamıştım, böyle küçük lego boyutunda adamlar vardı. Bir kırmızı takım bir de mavi takım olarak ikiye ayrılıyordu ve sokakta kavga dönüyordu. Bir de yeşilli eleman vardı o ara sıra ortaya çıkıyordu, sanırım "Dude" idi onun ismi. Onu yakalayıp döversen bir de kendi bölgendeki çöpe atarsan ekstra puan kazanıyordun. İşte karşı takımı dövme üzerineydi tüm oyun bir de o yeşilli elemanı kovalayıp yakalıyordun. Yerden taş maş alabiliyordun, paralı otomatları kaldırıp atabiliyordun falan. Küçükken o oyunu bilgisayarda oynadım bayağı sevmiştim sonra hiç bir şekilde bulamadım, seneler geçti içimde ukte olarak kaldı arada hatırlarım. :ühü:
Team buddies olabilir mi hocam ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık