Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Eski Amazon Lily Kraliçesi Shakky

Ya Tutarsa?

• Tutabilir, olasıdır.

Kullanılan: 39 61.9%
  • Tutmaz, saçmalıktır.

Kullanılan: 24 38.1%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Bu aşık olunca ölme olayı korkutmak için söylenen bir söylentiden ibarettir. Erkeklerden nefret eden ve neredeyse çoğu erkek görmemişken aşık olursanız bu tehlikelidir ve sizi öldürür denmesi onları korkutmak için ortaya atılmış bir söylentiden ibarettir. Bunun altında birşey aramaya gerek yok bana göre...
Sonuçta erkeklerden nefret eden bir ırk nasıl bir erkeğe aşık olabilir değğil mi bu yasak. Yasak olan birşeyi pekiştirmek için yapılmış.

Kraliçe olanlar genelde en güçlü kişiler çıkıyor Hancock'dan gördüğümüz üzere ve Shakky eski güçlü bir korsan olduğu düşünülüyor hatta belki eski Rocks'lardan biri bile olabilir.

Onun eski kraliçe olması içten bile değil bu olabilir. Hem gücü hem güzel oluşu buna etkendir. Ayrıca bu Ray'in sürekli o adayla olan bağlantısının sebebini de açıklar.
Sadece köleyken kaçtılar, aldılar vs oldu, yardım etti olayından değildir bu o adayla olan bağlantısı.

Ama Hancock'un ölme olayını sanmıyorum seri sonuna kadar duracaktır bence kendisi...

Ooo iyi tutmuş cidden tebrikler.:respect:Yalnız bu konuyu görene kadar spoilerda bahsi geçtiğini fark etmedim bahseden olmaması üzücü tamamına bakmıyoruz haliyle.

Kaç satır ingilizce metin var orada tamamına ne bakayım umursadığım yerlerine baktım :bilmem:Teach hancock Rayleigh beni ilgilendiren kısımlar bak fb varmış o bile ilgilendirmiyor boş kısımlara mangada bile zor tahammül ediyoruz kritik ne varsa onun muhabbeti dönüyor.
Lobiler büyüteçle ekmek arıyor o satırlarda sen ne diyorsun la okumamak da nedir : /

Bakmış Rayli, Luffy'de kendisi gibi kraliçeyi kendine aşık ediyor. Demiş işte talebem olmaya uygun biri.

Kaç satır ingilizce metin var orada tamamına ne bakayım umursadığım yerlerine baktım :bilmem:Teach hancock Rayleigh beni ilgilendiren kısımlar bak fb varmış o bile ilgilendirmiyor boş kısımlara mangada bile zor tahammül ediyoruz kritik ne varsa onun muhabbeti dönüyor.
Bu gayet kritik bir konu. Ray ve Kujaların arasındaki bağ açığa çıktı. Şimdi bunlar Rayle ne ara nasıl tanıştılar, bunun Ray'in içinde bulunduğu tayfanın geçmiş hareketleriyle ilgisi var mı varsa kesiştiren nokta ne tüm bunların hükümetle bağlantısı ne vs vs ucu epey yerlere gider daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık