Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Erina vs Rindo

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    21
İftiranın böylesi.:(
ABİ BENİ BANLAYIN ACİL BAN LÜTFEN SJSHSHSHHSS KESCEM KENDİMİİİİ
Tada tada yemek yapıyordu bu galiba.Daha yaparken bakıyor ki olmuş mu olmamış mı öyle bir avantajı vardı.Zaten hep onun ekmeğini yedi.
tamam tadımı olsa bile karşı taraf ın tekniğini yemeğini bilmeden kendi yemeğini tadıp AA bu Mükemmel dese nolacak ? karşıda bilmem kaç bıçak tekniği bilen karıncadan asit çıkartan kız var. Diğer tarafta da yumurtalı somon yapan erına var :artiz:

tamam tadımı olsa bile karşı taraf ın tekniğini yemeğini bilmeden kendi yemeğini tadıp AA bu Mükemmel dese nolacak ? karşıda bilmem kaç bıçak tekniği bilen karıncadan asit çıkartan kız var. Diğer tarafta da yumurtalı somon yapan erına var :artiz:
İşte yapıyordu birşeyler damak zevkine oynuyordu.Nasıl anamın yemeği başka oluyor diyorsak birşeyler yapıyordu hile gibi belki şu yedikçe yiyesin gelen maddeden katıyordur neydi o :D

Öyle diyon da valla yiyenler adeta kendinden geçiyordu djdhdhhd
Bu seride ne yerlerse yesinler orgazm çığlığı atıyorlar zaten dostum hijyene odaklanmak lazım biraz. Erina günde üç kere süt banyosu yapacak kıvamda gacıyken Rindo bataklıkta timsah peşliyecek bir ruh hastası. Kertenkele kokulum seksidir ama hijyen de önemli tabi.

Kestin mi kendini ? Merak ettim sadece.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık