Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Enma, Güç Artışı Sayılır mı?

Sizce hangisi ?

• Bal gibi power up kardeşim.

• Dışarıdan öyle görünüyor ama değil.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
He neye göre Kid daha güçlüydü diyon? O zaman yola daha önce çıkan herkes Luffy'den daha güçlü. Bege de dahil.:D Adam ilk kez Shichibukai görüyor o da Px çıkıyor yahu.:D
PX'i bizimkiler de önce Kuma sanıyor. Çok saçma yerlerden medet umuyorsun. Bir shichibukai'nin burada ne işi var diyince ilk defa mı shichibukai gördüğü ortaya çıkıyor? :(

800 yıldır bekleniyor ise nasıl önce yola çıkıyor? Nasıl bir ilişki var yahu? 800 yıldır bekleniyor ise baya geç çıkmış demektir yola.:D
Sana bunun mantığını verirdim ama ona da bir bahane uyduracaksın sonuçta gerek yok.

Yine de şansımızı bir deneyelim, diyelim bir tanıdığın var ve senin yaşamadığın bir memlekette yaşıyor eee şimdi sen elemandan hiç haber almadan mı onu beklemeye başlarsın yoksa yola çıktıktan sonra mı xD Mesela temelli Almanya'ya taşınmış bir tanıdığını her gün evde oturup kara kara bekliyor musun xD yoksa ''yola çıkcaz geliyoruz biz'' dediklerinde mi bekliyorsun :oleyo2: Gerçi sende o psikopatlığı seziyorum herkesi her an bekleyebilirsin.

Sana bunun mantığını verirdim ama ona da bir bahane uyduracaksın sonuçta gerek yok.

Yine de şansımızı bir deneyelim, diyelim bir tanıdığın var ve senin yaşamadığın bir memlekette yaşıyor eee şimdi sen elemandan hiç haber almadan mı onu beklemeye başlarsın yoksa yola çıktıktan sonra mı xD Mesela temelli Almanya'ya taşınmış bir tanıdığını her gün evde oturup kara kara bekliyor musun xD yoksa ''yola çıkcaz geliyoruz biz'' dediklerinde mi bekliyorsun :oleyo2: Gerçi sende o psikopatlığı seziyorum herkesi her an bekleyebilirsin.
Luffy 800 yıl sonra doğuyor doğacağı da belli değil bir kehanet. Örneğin bu durumla uyuşmuyor Ferit.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık