Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel, Yeni Dünya'da

Sizce Enel Nereye Kadar Gider?

• Kullanılan toplam oy
    99
Listede Vergo'yu yenmesine imkan vermiyorum 2 yıl önceki halinin.

Wiper gibi şuanki seviyelerden çok uzak olan bir karakter bile Enel'in o kenboshokusuna rağmen adamın üstüne rahatça çıkıp reject atabiliyor.

Wiper ile Vergo'yu hiçbir anlamda kıyaslamam. Ne hız anlamında ne de güç olarak. Yaptığı rejectten sonra kalkması birşey ifade etmiyor, reject sıradan insanları aşan bir saldırı, Vergo'nun Smoker'a yaptığı saldırıyı görmediniz sanırım hayvan gibi haki var adamda kodumu inletir 2 yıl önceki Enel'i.

Zira 40 milyon volt ile tek yer diyen olmuş garip. Wiper gibi dittiri dottan karakter 30 milyon volt yiyor hemen ayağa kalkıyor ;

Ardından Enel '' El Thor çakıyorda '' öyle işini bitiriyor Wiper'ın. Wiper kimki yani? Vergo bunun yaptığını yapamayacak kadar çapsız mı? Vergo bunun yaptığını yaptığında sağlam bir saldırıyla Enel'in işini bitirmez mi? Rahatça bitirir featlar ortada.

İsimli güçlü saldırılarını kasan Enel'i görüyoruz burada Wiper'ı indirmek için. Kaldıki dediğim gibi Wiper gibi karakteri Vergo'nun ne hızıyla ne gücüyle kıyaslarım. Law, Vergo'yu yenmek için adayı kesti resmen yahu, Enel'de kenboshoku falan var densede o seviyelerde zor önleyemez darbeleri, yakalanır bu adam Vergo'ya her türlü.

Ayrıca full beden hakili haline 200 milyon volt bile işlemeyebilir, Wiper'a 30 ve hemen ardından 50-60 çakarak işini bitiren adam bu sonuçta. Vergo o sağlam hakiyle 200'e dayansa hiç şaşırmam ( Darbeyi yiyeceğini varsayarak tabi öbür türlü imkansız zaten ) .

Son düzenleme:
Hadi Vergo'ya kadar gelsin de onu yenebileceğini sanmıyorum ya bildiğimiz haliyle. Enel'in meyvesi potansiyel olarak çok iyi ama baya nerf yemiş. Haki işin içine girince sadece gözlem bilmek kurtarmaz Enel'i. Fiziksel olarak da Vergo daha üstün, pek şans vermiyorum karşısında.

Hakinin yeri ayrı en üst seviye kullanımda meyve gücünü hakiden üstün gören yoktur herhalde ama genele baktığında her karakterin hakisi inanılmaz değilken meyve güçlerinin etkisi az çok sabit. Listede Jack, içlerindeki en dayanıklı ve en iyi b.haki kullanıcısı büyük ihtimalle. Ama o bile ne kadar hızlı ki Enel'i yakalayacak. Nereye kadar kendisine koka basıp savunacak. Güvenli bir mesafeden sürekli Jack'in beynine (hedefi tutturmakta zorlanacaktır) yıldırım sallayan Enel düşün. Bu adam aklını kullanır da dövüşürse o meyve ve k.hakisi ile gayette içinden geçer bu listenin.
Öylede karşısındaki adamlar hakiyi yeni öğrenmiş adamlar olmayacak ki. Enel yıldırım sallarken bekleyecek adamlar değiller bunlar. Tek sıkıntı vurmayı ne kadar sürede başaracaklar Enel'e. Vergo sanji hızlı adamlar affetmezler. Jack'de öyle hemen yıldırımdan etkilenecek birisi değil.
Hadi Vergo'ya kadar gelsin de onu yenebileceğini sanmıyorum ya bildiğimiz haliyle. Enel'in meyvesi potansiyel olarak çok iyi ama baya nerf yemiş. Haki işin içine girince sadece gözlem bilmek kurtarmaz Enel'i. Fiziksel olarak da Vergo daha üstün, pek şans vermiyorum karşısında.
Aynen katılıyorum.Ayrıca Enel zaten 5. sıralama ve üstünden bi kaç darbede gider zaten.

Son olarak Vergo Bambu şeytan meyvesi yemişti galiba. Hakisiz bile olsa belki yıldırımları oda nörfler meyvesinden dolayı. Oda Sensei çizse, meyve vs meyve görsek neden nötr kalıyorda denmeyecek bir durum ayrıca.

Son düzenleme:
Öylede karşısındaki adamlar hakiyi yeni öğrenmiş adamlar olmayacak ki. Enel yıldırım sallarken bekleyecek adamlar değiller bunlar. Tek sıkıntı vurmayı ne kadar sürede başaracaklar Enel'e. Vergo sanji hızlı adamlar affetmezler. Jack'de öyle hemen yıldırımdan etkilenecek birisi değil.

Aynen katılıyorum.Ayrıca Enel zaten 5. sıralama ve üstünden bi kaç darbede gider zaten.

Son olarak Vergo Bambu şeytan meyvesi yemişti galiba. Hakisiz bile olsa belki yıldırımları oda nörfler meyvesinden dolayı. Oda Sensei çizse, meyve vs meyve görsek neden nötr kalıyorda denmeyecek bir durum ayrıca.
Meyve yok Vergoda. Bambu sopa kullanıyor sadece. Vergo hasar almayan bir adam değil. Enelin yıldırımina dayanması mümkün değil bence.

İki yıl önceki hali Jack dışındakilerin tamamını döver, hepsini aynı anda da dövebilir ama Jack konusunda kararsızım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık