Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Portgas D. Ace

hangisi kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    132
4 kere dendi en az.

Luffy kral haki kullanırken.
Beyazsakal, Aokiji'ye daldığında.
Hancock, Smoker'a daldığında '' Kuja'nın hakisi mi? '' diye.
Vista ve Marco, Akaiunu'ya daldığında '' Demek haki kullanıcılarısınız ha''

Ne 1 keresi, çevir kazı yansın.

Ace'te ise logiana güveniyon hele bir git diyip meyvesiyle hiyerarşi olarak üstün gelip yakıyor.

Ayrıca ben Ace haki bilmiyor diye haki kullanıcılarını yenemez mantığıyla gitmiyorum zaten. Bu dövüşün her türlü berabere biteceğini söylüyorum, siz ise tutturmuşsunuz bir Ace fanlığı oradan yürüyorsunuz.

Tashigi'ye osuruğuyla tek atacak Brook, Robin ve Franky gibi isimlerde haki yok, ama Tashigi'de var. Düz gittiğim falan yok yani.

İyi forumlar..
Yav, Kuja'ya ve WB'nin tayfasına dikkat çekmek için yapılmış şeyler. O zaman amirallerde haki yok çünkü kimse tarafından söylenmedi diyelim. Oda onaylamışken senin lafına mı bakacağım ben yok diye? Saf mıyım?

Bence sen tutturmuşsun bir Ace haterlığı, diretiyorsun boş yere kendini de komik duruma sokuyorsun. Çünkü Ace'de haki olmayacağını savunmak... ne bileyim.

Hala daha elinin hasar görmemesini de açıklamadın :)

Tüm yorumlarına katılıyorum:good: Zaten Enel alır demiştim yorumlarını okuduktan sonra emin oldum artık. Enel karşısına Luffy gibi anti yada çok üst düzey (Yonkou komutanları, Dof, Mihawk vb. üzeri) biri çıkmadığı sürece yeni dünyada önüne geleni alır. Bu adam niye çok eziliyor anlamıyorum adamda meyve desen meyve, haki desen meyveyle kombine etmiş. Tek eksiği b. haki onu da öğrense zaten Dof ayarlarına gelecek bir karakter.
Klasik, Luffy'nin ilk zamanları yendiği kişilerden diye ezikleniyor. Bence Dof değil Mihawk ayarı bir güçle geri dönüş yapacak.

Klasik, Luffy'nin ilk zamanları yendiği kişilerden diye ezikleniyor. Bence Dof değil Mihawk ayarı bir güçle geri dönüş yapacak.
Mihawk'ı sevmememe ve her seferinde gömmeme rağmen ben bile böyle acımasız bir yorum yapmazdım, bravo. :D
Enel bugün gelsin, Mihawk en fazla iki atar.

Demek ki Enel'den daha çok nefret ediyormuşun ben napayım :D
Enel'i Mihawk'a hiçbir şekilde değişmem. Ama akıl var mantık var. Zoro lastik olsa döverdi la Enel'i ki Zoro, Mihawk taraından çakıyla yenilen adam. Düşün. Bu adamı Luffy o çöp haliyle yenerken, Mihawk'la falan kıyaslamak abes. Meyve gücü falan çok üst düzey, kabul ama iş o raddeye geldiğinde Mihawk'ın elinde oyuncak olacağı da gerçek.

Enel'i Mihawk'a hiçbir şekilde değişmem. Ama akıl var mantık var. Zoro lastik olsa döverdi la Enel'i ki Zoro, Mihawk taraından çakıyla yenilen adam. Düşün. Bu adamı Luffy o çöp haliyle yenerken, Mihawk'la falan kıyaslamak abes. Meyve gücü falan çok üst düzey, kabul ama iş o raddeye geldiğinde Mihawk'ın elinde oyuncak olacağı da gerçek.
Şimdi zaman atlaması öncesi verdiği imajla geri döndükten sonra vereceği imaj farklı olacaktır. Ben zaten o zaman o şekilde döner diye tahminde bulundum. Ayrıca Zoro lastik olsaydı dövebilir miydi bilemiyorum. Luffy sırf lastikti diye güle oynaya almamıştı diye hatırlıyorum Enel'i. Her şeyden önce dokunabilir miydi Zoro? Bence zor. Luffy kadar hızlı değildi ve Enel'in mantrası yani k.hakisi çok iyiydi. Enel'i küçümsüyorsunuz gibime geliyor.

Şimdi zaman atlaması öncesi verdiği imajla geri döndükten sonra vereceği imaj farklı olacaktır. Ben zaten o zaman o şekilde döner diye tahminde bulundum. Ayrıca Zoro lastik olsaydı dövebilir miydi bilemiyorum. Luffy sırf lastikti diye güle oynaya almamıştı diye hatırlıyorum Enel'i. Her şeyden önce dokunabilir miydi Zoro? Bence zor. Luffy kadar hızlı değildi ve Enel'in mantrası yani k.hakisi çok iyiydi. Enel'i küçümsüyorsunuz gibime geliyor.
O sıralar Luffy ve Zoro arasında şimdiki gibi büyük bir fark yoktu. Hız konusunda ise bir Asura'ya bakar. Zoro'nun odaklanıp yaptığı saldırılar oldukça hızlı. Yani ani ataklar yapıyor. Enel Luffy'nin yüz metre ilerden gelen yumruğunu yerken Zoro'nun atağını da her türlü yerdi. Konu o değil hem, Zoro'yu geç, Luffy'de Mihawk'ın karşısında sıfır varlık gösterirdi o haliyle. Yani değişen bir durum yok. Mihawk'ın gözlemi ve hızı Enel'den katlarca fazladır.

Ben hala Ace nasıl alacak bu adamı anlamadım. Ace alır diyenlerde "alır bir şekilde" ve "Ace alamaz diyen haterdir"demekten öteye geçmedi. Kimsenin Ace güçsüz dediği yok. Enel yerine Lucci, Moria gibi adamlar olsaydı tamam yensin. Ama logia birine nasıl vuracak haki olmadan. Altınla sopa atacak diyorsanız başka. Ayrıca ortada hakisi olmadığına dair kanıtlar varken "onun hakisi var"demek de pek uygun olmuyor.

O sıralar Luffy ve Zoro arasında şimdiki gibi büyük bir fark yoktu. Hız konusunda ise bir Asura'ya bakar. Zoro'nun odaklanıp yaptığı saldırılar oldukça hızlı. Yani ani ataklar yapıyor. Enel Luffy'nin yüz metre ilerden gelen yumruğunu yerken Zoro'nun atağını da her türlü yerdi. Konu o değil hem, Zoro'yu geç, Luffy'de Mihawk'ın karşısında sıfır varlık gösterirdi o haliyle. Yani değişen bir durum yok. Mihawk'ın gözlemi ve hızı Enel'den katlarca fazladır.
Valla ben buna dair pek bir şey göremedim Mihawk-sama'dan :) İyi Mihawk savunuyorsun he takdir ettim. Kayıtlara geçsin :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık