Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel & Borsalino vs. Sakazuki & Marshall D. Teach

EneL kizarumu Akainu teachmı?

• Enel-kizaru

Kullanılan: 34 30.4%
  • Akainu-teach

Kullanılan: 78 69.6%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    112
Evet ciddi yapılıyor. :artiz: Teachin kalbine bir elektrik saldırısı yeterli olur. Teach hep ilk saldırıları yediği için rahatça safdışı kalabilir.
Teach bir Logia, Logia vücuda sahip. Evet saldırıları alıyor ama özümseyerek, karanlığa dönüşerek alabiliyor. Özellikle plazma çeşidi saldırıları özümseyebiliyor, Ace'in alevine yaptığı gibi. Hem ışın, hem yıldırım plazma türüdür. Teach bunları aleve yaptığı gibi karanlıkla bastırabilir.

Teach bir Logia, Logia vücuda sahip. Evet saldırıları alıyor ama özümseyerek, karanlığa dönüşerek alabiliyor. Özellikle plazma çeşidi saldırıları özümseyebiliyor, Ace'in alevine yaptığı gibi. Hem ışın, hem yıldırım plazma türüdür. Teach bunları aleve yaptığı gibi karanlıkla bastırabilir.
Ace'in saldırısını yeyip kıvrandığını gördük, kalbine atıyorum 1 milyon volt yıldırım yediğinde saf dışı kalmaz mı ?

Ace adaya boyutunda alev topu fırlatti,Teache birsey olmadı.

Karanlik sayesinde cekebiliyor bu tarz saldıriları.Bu yuzden Enel birsey yapamaz Teache.
hayır şu anlamda söylüyorum. Teach gardını almadan savaşa başlıyor. İlk saldırıyı yedi ve yandı.daha sonra kendisi de saldırmaya başlıyor.Akabinde İkisinin saldırısı çarpıştı ve sonra göstermediler ama anladık ki ace'i tokatlamış.

Benim sorum da şu: Kalbine sağlam bir elektrik yerse kalbi durur ve/veya saf dışı kalmaz mı ? Meyvesi bunu engeller mi diyorsunuz ?

hayır şu anlamda söylüyorum. Teach gardını almadan savaşa başlıyor. İlk saldırıyı yedi ve yandı.daha sonra kendisi de saldırmaya başlıyor.Akabinde İkisinin saldırısı çarpıştı ve sonra göstermediler ama anladık ki ace'i tokatlamış.

Benim sorum da şu: Kalbine sağlam bir elektrik yerse kalbi durur ve/veya saf dışı kalmaz mı ? Meyvesi bunu engeller mi diyorsunuz ?
Sağlam bir elektrik darbesi yese bile kalbi durmaz merak etme.Bu adam kafasında direk wb tarafından gura gura patlatiliyor hemen arkasında birşey olmamış gibi kalkıyor sonuçta.Kaldıki enelin voltajlari wiperin sanjinin zoronun bile kalbini durduramadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık