Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel & Borsalino vs. Sakazuki & Marshall D. Teach

EneL kizarumu Akainu teachmı?

• Enel-kizaru

Kullanılan: 34 30.4%
  • Akainu-teach

Kullanılan: 78 69.6%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    112
Teach Shanks'a yarayı verdiğinde yüksek ihtimal Yonkou değildi.Ama bu neyi değiştirir?Adam öyle bir iz bırakmış ki yonkou iken bile Shanks endişeleniyor.WB'ye bunu bildiriyor.Teach'in boş adam olmadığı burdan belli

Diğer meyveler için de geçerli ama o durum. Ateşte barbekü olan karakterler de ölmüyor. :/ Sadece Enel'e özgü bir durum değil bu. Fakat haklısın, en azından sıradan insanlar ölmeliydi.

Hantallık meselesine gelirsek onda da haklısın ama mangaka böyle tasarlamış. Kizaru normalde Wb gibi bir efsaneyi yalama yapmalıdır. Hantal birisi ne de olsa fakat dövüşler bizim düşündüğümüz gibi olmuyor pek. Şu an karşılaşsalar Teach o kağnı haliyle Kizaru'ya üstünlük kuracağını biliyoruz mesela. Kafamda pek canlandıramıyorum ama sonuç belli işte. :/
Saçmalardan seçmeler işte hacı. Adam milyon volt veriyor bana misin demiyor kimse. Şu an Teach'in Shanks gibi birine dokunabildiğini bile hayal edemiyorum. Değil ki vursun da yensin :( Kurgu işin içine girince mantık anaokulundan terk :hoo:

Manga 434 aç oku istersen shankste diyor dikkatsizlik yapmadığını (o yarayı alırken) teach çok zeki ve tecrübeli bir korsan aynı zamanda güçlüde.
Ben çok net biliyorum da sen baya bilgisizsin anlaşılan. Dikkatsizlik ettim demek başlı başına benim kalibrem değil ama umursamadm çocuğu demek. Hakkında hiçbir bilgi verilmemiş bir dövüş hatta dövüş olup olmadığını , nedeni bile belli olmayan bir yaradan bahsediyoruz bu yara aşşağı yukarı 20 yıllık vardır. Belki luffye kolunu verdiği gibi birinin önüne atladı aldı hasarı neredeyse adamı shanks vs açıp yendireceksiniz. Korsanlık zamanında 1 gr ödüle layık görülmemiş etkisiz çapsız adamdan bahsediyorum ben hiç de öyle bahsettiğiniz bir adam imajı yok. Bu yarayı baz alıp da kıyaslama yapanlar hayaller ülkesinde yaşıyorlar sanırım. Buggy nin senelerdir aldığı gelişimle luffy ve shanks gibileri karşlaştırdığınız da zaten şartların ne hızlı değişebileceğini az çok anlarsınız.. 2 farklı türün en iyi meyvelerini yemesi özellikle dünyayı meyve gücü ile yok edibilecek olmasndan dolayı yonko oldu bedeni depozitosuz trash ......

Kral

Ben çok net biliyorum da sen baya bilgisizsin anlaşılan. Dikkatsizlik ettim demek başlı başına benim kalibrem değil ama umursamadm çocuğu demek. Hakkında hiçbir bilgi verilmemiş bir dövüş hatta dövüş olup olmadığını , nedeni bile belli olmayan bir yaradan bahsediyoruz bu yara aşşağı yukarı 20 yıllık vardır. Belki luffye kolunu verdiği gibi birinin önüne atladı aldı hasarı neredeyse adamı shanks vs açıp yendireceksiniz. Korsanlık zamanında 1 gr ödüle layık görülmemiş etkisiz çapsız adamdan bahsediyorum ben hiç de öyle bahsettiğiniz bir adam imajı yok. Bu yarayı baz alıp da kıyaslama yapanlar hayaller ülkesinde yaşıyorlar sanırım. Buggy nin senelerdir aldığı gelişimle luffy ve shanks gibileri karşlaştırdığınız da zaten şartların ne hızlı değişebileceğini az çok anlarsınız.. 2 farklı türün en iyi meyvelerini yemesi özellikle dünyayı meyve gücü ile yok edibilecek olmasndan dolayı yonko oldu bedeni depozitosuz trash ......
Adam kendisini farkettirmemek için sürekli gizlediğini söylüyor sen kalkmış korsanlık zamanında değer verilmemiş diyorsun bu adam hemen kavgaya atılan bi adam değil belli bir planı var onun üzerinden yürüyor.

Söylediğin gibi saçmalık olduğunu kabul etsek dahi fark eder mi? Adam Ace'i yenmiş. Ace'i yenen birisi Enel'i niye yenemesin ki? Luffy'nin söylediği gibi Enel'i yenebilecek bir ton adam var mavi denizlerde
Çok etkili hacı, ilk olarak Ace balonunu Enel gibi bi adamla kıyaslamam bile. İkincisi ateşe maruz kaldığında ölmüyorsun veya saf dışı kalmıyorsun fakat Yıldırıma maruz kalırsan direkt olarak saf dışı kalıyorsun. Yani Yıldırımı yersen, direkt kaybediyorsun. Ya yalıtkan bi madde olacak(lastik,plastik,elmas vs.) ya da Enel'den yüksek haki savunması. Bu 2 etken yoksa Enel karşısında tek yemeye mahkumsun. Bana kalırsa tek meyveli bi BB'nin Enel karşısında şansı yok, hoş kendini geliştirse 2 meyveli BB'nin de şansı yokta neyse. Bunu söylüyorum çünki gerçekten Enel'in meyve muazzam Oda sıçtı batırdı sadece. Yoksa OP aleminde Amiral yese o meyveyi direkt zirve olurdu.

Kizaru ve Enel uzaktan saldırı yapabiliyorken, Teach nasıl korunacak? Biri süzgeç yapar diğeri milyon voltu kafasına çakar. Burada ilk aradan çıkacak kişi Teach'tir. Dolayısıyla ben konuyu Enel&Kizaru vs Akainu olarak görüyorum. Bu düşüncenin sonucu olarak da anket sonucuna şaşırdım. Kizaru ve Enel alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık