Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Zeki Karakter

Hangisi?

• İtachi

• Shikamaru

• Orochimaru

• Doflamingo

• Crocodile

• Karasakal

• Aizen

• Urahara

• Mayuri

• Kira

• L

• Diğer(belirtin)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kendimce kurduğum Zeki anime karakterler listesi:
  1. Yu Yu Hakusho

Bu adam var ya! İsveç çakısı gibi. Çok yönlü zekaya sahip. :flaugh:

Sinsilikte üstadımız oluyor. :good:

• Hunter x Hunter

Kumar sahnesi yeterli mi ?
  • JoJo no Kimyō na Bōken :

L ve Kira ikilisini yazmaya gerek yok.

Harbici deha ikililer bunlar.:fool:
  • No Game No Life

Son olarakta, Ninja dünyasının doğaüstü dünyasından dolayı dehalığı tam olarak bazılarımıza ikna ettirmese bile. Bunun; chunnin sınavı ve Sasuke'nin peşine düşme operasyonunda gösterdiği perfonmansı, gayet kendisinin bir deha olduğunu bize kanıtlamış bir kardeşimiz.

• Naruto ve Naruto Shippuden :

Son düzenleme:
  1. Yu Yu Hakusho

• Hunter x Hunter

• No Game No Life

Son olarakta, Ninja dünyasının doğaüstü dünyasından dolayı dehalığı tam olarak bazılarımıza ikna ettirmese bile. Bunun; chunnin sınavı ve Sasuke'nin peşine düşme operasyonunda gösterdiği perfonmansı, gayet kendisinin deha olduğunu bize kanıtlamış bir kardeşimiz.

Daha da yazardım; lakin enerjim kalmadı yazarken. :sapkali:

1. Yu Yu Hakusho

• Hunter x Hunter

• No Game No Life

Son olarakta, Ninja dünyasının doğaüstü dünyasından dolayı dehalığı tam olarak bazılarımıza ikna ettirmese bile. Bunun; chunnin sınavı ve Sasuke'nin peşine düşme operasyonunda gösterdiği perfonmansı, gayet kendisinin bir deha olduğunu bize kanıtlamış bir kardeşimiz.

Bence Hisoka yerine koyulabilecek 4-5 karakter vardır hunterda.

Örneğin ? Bu arada daha çok eklerdim; Lakin, Hisoka, zekasını en iyi öne çıkarmakla kalmayıp, animede bir çok kişiyi zekasından dolayı yok edebilecek kişi. Buna Meruem'de dahil.
Şartlara uyum becerisi yüksek ama her zaman kafasını kullandığını düşünmüyorum yani bir Chrolla, Ging, Pariston, Tserriednich hatta Killua bile değil. Meruem'in zekayla Netero yöntemi dışında alt edilmesi çok zor hele lastik sakız gibi bir yetenekle imkansız.

Şartlara uyum becerisi yüksek ama her zaman kafasını kullandığını düşünmüyorum yani bir Chrolla, Ging, Pariston, Tserriednich hatta Killua bile değil. Meruem'in zekayla Netero yöntemi dışında alt edilmesi çok zor hele lastik sakız gibi bir yetenekle imkansız.
İlk olarak Killua'yı yaşından dolayı eleyelim. Ging, Pariston ikilisi çok zekiler ona kabul. Sadece listeyi HxH karakterleri ile doldurmak istemedim. Ama sana şunu belirtmek isterim. Bu ikili Hisoka kadar kendileri daha göstermedi. Hele kendilerini tam olarak göstersin öyle düşünürüz. Kimin daha zeki olduğunu. Meruem, hayata karşı hile açmış bir karakter. Yani insan değil. Doğuştan kusursuz. 1 ay boyunca dünyayı yalayıp yuttu. O yüzden listenin Tanrısıdır. Bu durum diğer animeler içinde geçerli.

İlk olarak Killua'yı yaşından dolayı eleyelim. Ging, Pariston ikilisi çok zekiler ona kabul. Sadece listeyi HxH karakterleri ile doldurmak istemedim. Ama sana şunu belirtmek isterim. Bu ikili Hisoka kadar kendileri daha göstermedi. Hele kendilerini tam olarak göstersin öyle düşünürüz. Kimin daha zeki olduğunu. Meruem, hayata karşı hile açmış bir karakter. Yani insan değil. Doğuştan kusursuz. 1 ay boyunca dünyayı yalayıp yuttu. O yüzden listenin Tanrısıdır. Bu diğer animeler içinde geçerli.
Benim kast ettiğim bir örnekte Hisoka yerine alternatifler daha iyi olur diye düşünmem mangadaki olaydan ötürü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık