Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yararlı Hasır Şapka

En Faydalı Hasır Şapka?

• Kullanılan toplam oy
    122
Balığın ne faydası oldu da bu kadar oy almayı haketti? :s
Olm adam luffy'nin impel down dan kaçmasından tut magma yumruğu yemesine kadar birçok kez hayatını kurtardı. BAA da kan vermesi, onu hapisten kurtarması vs vs örnek çok.
Tamam onu saymazsak bile faydası çok adamın ya. WCI da gemiyi ve tayfadakileri bilmem kaç kez kurtardı adam. Yeri geldi yonkou dan ateşli kılıç yiyip gemiden fırlattı. Adam çok yönlü yav.
Görüldüğü bölümle fayda oranlanınca bu adam zirve gibi bir şey oluyor. Adamın tek falsosu ID de yanlış gemiyi batırmak.

Görüldüğü bölümle fayda oranlanınca bu adam zirve gibi bir şey oluyor. Adamın tek falsosu ID de yanlış gemiyi batırmak.
Diğerlerinin hala gerisinde bence.

Bu saydıklarının birçoğunu Law da yaptı. Tayfaya özel olarak ne kattı bu adam? İki dümen çevirdi henüz daha. :/ Chopper'dan Franky'den Luffy'nin kendisinden çok oy almasını sağlayacak bir şey yol bence ortada.

Diğerlerinin hala gerisinde bence.

Bu saydıklarının birçoğunu Law da yaptı. Tayfaya özel olarak ne kattı bu adam? İki dümen çevirdi henüz daha. :/ Chopper'dan Franky'den Luffy'nin kendisinden çok oy almasını sağlayacak bir şey yol bence ortada.
Bak sadece WCI üzerinden gidiyorum. İlk olarak bu adam luffyle namiyi hapishane den kurtarıyor. (Kurtarmasa luffy kollarını koparacaktı)
Ardından brook'u kurtarmaya giden nami ve chopper'ı kurtarıyor. O olmasa nami ve chopper ölebilir, pone'yi de alamamış olacaklardı.
Bege ile ittifak yapılması önerisini kendisi veriyor. Tamam Bm'ı öldüremiyorlar ama ittifak herkesin lehine oluyor. ( özellikle Bm'ın açlık krizi bittikten sonra Bege'nin içinde saklanmışlardı.)
Bu fayda olarak geçer mi bilmiyorum ama tayfaya bildiğin baba gibi sahiplenmistir. :D
Luffy'i kurtarıyor.
Tayfayı kurtarıyor. (Yine)
Bu kurtarma sahnelerini atıyorum çünkü adam harika bir analizci. Chopper'ın brain point una doğuştan sahip gibi bir şey. :D

Sayesinde tayfanın yarısı ve Sunny Go kurtuluyor.
Gemiye zarar gelmemesi için canını ortaya koyuyor ve başarılı da oluyor.
Dümenciliği sayesinde gemiyi smoothie'nin slashlerinden kurtarıyor.
Son olarak da adam yonkou ve tayfasına savaşmaya giderken bile gemiyi ve tayfa için uğraşıp yapılması gerekenleri söylüyor.
Dediğim gibi chopper veya franky'nin faydası bu adamdan daha çok olabilir ama ben gözüktüğü bölüm ve faydaya göre oyladım. Ve bu adam gözüktüğü neredeyse her sahnede faydalı işler yaptı.

Sanji-Nami-Usopp bu üçlü olmasa tayfa da şuan burda olmazdı. İsteyene örneklerle açıklayabilirim zevkle.

Bak sadece WCI üzerinden gidiyorum. İlk olarak bu adam luffyle namiyi hapishane den kurtarıyor. (Kurtarmasa luffy kollarını koparacaktı)
Ardından brook'u kurtarmaya giden nami ve chopper'ı kurtarıyor. O olmasa nami ve chopper ölebilir, pone'yi de alamamış olacaklardı.
Bege ile ittifak yapılması önerisini kendisi veriyor. Tamam Bm'ı öldüremiyorlar ama ittifak herkesin lehine oluyor. ( özellikle Bm'ın açlık krizi bittikten sonra Bege'nin içinde saklanmışlardı.)
Bu fayda olarak geçer mi bilmiyorum ama tayfaya bildiğin baba gibi sahiplenmistir. :D
Luffy'i kurtarıyor.
Tayfayı kurtarıyor. (Yine)
Bu kurtarma sahnelerini atıyorum çünkü adam harika bir analizci. Chopper'ın brain point una doğuştan sahip gibi bir şey. :D

Sayesinde tayfanın yarısı ve Sunny Go kurtuluyor.
Gemiye zarar gelmemesi için canını ortaya koyuyor ve başarılı da oluyor.
Dümenciliği sayesinde gemiyi smoothie'nin slashlerinden kurtarıyor.
Son olarak da adam yonkou ve tayfasına savaşmaya giderken bile gemiyi ve tayfa için uğraşıp yapılması gerekenleri söylüyor.
Dediğim gibi chopper veya franky'nin faydası bu adamdan daha çok olabilir ama ben gözüktüğü bölüm ve faydaya göre oyladım. Ve bu adam gözüktüğü neredeyse her sahnede faydalı işler yaptı.
Oranlıyorum... Bence hala geride. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık