Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Law'ın tayfasında bi tane vasıflı duran adam yok. Bege'nin tayfa bile daha vasıflı duruyor. Diğerlerinin hepsi seviyesinin adamları. Baroque mesela, başlarında Crocodile olan bi oluşumdan daha ne vasfı bekliyorsun? Donquixote ailesinde, bin tane vasıflı eleman varken üçü de vasıfsız oluversin canım. Neyse kalp korsanları işte, o kadar vasıfsız ki Law isimlerini bile takdim etmiyor bu da bizim çocuklar deyip geçti.

Law'ın tayfasında bi tane vasıflı duran adam yok. Bege'nin tayfa bile daha vasıflı duruyor. Diğerlerinin hepsi seviyesinin adamları. Baroque mesela, başlarında Crocodile olan bi oluşumdan daha ne vasfı bekliyorsun? Donquixote ailesinde, bin tane vasıflı eleman varken üçü de vasıfsız oluversin canım. Neyse kalp korsanları işte, o kadar vasıfsız ki Law isimlerini bile takdim etmiyor bu da bizim çocuklar deyip geçti.
Sengokuya had bildiren croco sama lütfen

Roger bile Oden'siz olamam demişken, millet Robin'e vasıfsız diyor. Ne günlere kaldık :D
Hiçbir şey yapmasa sadece varlığı bile tayfanın seviyesini yükseltiyor. Karizması yeter.
Sengokuya had bildiren croco sama lütfen
Eksik yazmışım onu övüyordum Croco`yu aslında. Epey de işlevli adamlar var altında, mr 1. nerdeyse kendisiyle aynı güçte. Yani Croco seviyesinde biri bundan daha iyi bi oluşum kuramaz.

Tamamı doktorlardan oluşan bir tayfa bu ankette nasıl 2.liğe yükseliyor anlamadım yalnız.
Tamam pek bir güçleri yok, tamam pek bir olaylarını görmedik ama koronavirüs one piece sıçrasa yana yakalı arayacağınız tayfa bunlar. :D
Baraque Works dediğiniz de evren koşullarına göre oldukça sağlam bir topluluktu. Gayet vasıflılar bence. Mr2 tek başına vasıf kontenjanını doldurur hatta.

Donquxiote Korsanlarına karar veremedim. Tayfadan flamingoyu çıkar hiçbir şey kalmıyor diye düşünürken aklıma Vergo geldi. Gerçi yaralı bir adamla, ölüm döşeğindeki bir çocuğu dövmek vasıf sayılır mı emin değilim ama yine de tek başına tayfanın geri kalanından fazlasıyla sıyrılıyor kendisi.
He geri kalanlar vasıfsız mı? Bu da tartışılır. Baya baya sapkın bir güruh olarak görünüyorlar ve buna vasıf denemez ama bir şekilde kral hakili kutsal ejdere tayfa da olabilmişler falan. Bilemedim. 3. Oy olsa sanırım bunları seçerdim.

Bigmom Korsanları müthiş bir oluşum. Hem aileler, hem ülkeler. Hem ırkların karışımı bir ütopyalar. Bu vasıf değilse bu seride vasıflı tayfa var mıdır? Bu ankette ne işleri var bilemedim.

Ben Enel Müritleri ve Yeni Balık adamlar dedim. O kadar ki ben bunları hatırlamıyorum bile. Enel müritlerinin mantra olayı dışında aklımda kalan bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık