Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Naruto Karakterleri

Sizce Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    229
İlk kısımlarda üzerine methiyeler düzülen, kasideler yazılan, destanlar okutulan; ama içerisinde Naruto evrenince görülmemiş bir balon barından Neji'dir efendim en vasıfsız karakter.

Dahi dediler, Byakugan dediler, abarttılar da abarttılar en sonunda da tahtayla mı ne ölmüştü, birbirine gezegen sıkan insanların evreninde...
Sakura,Tenten,Hinata en vasıfsız karakterlerdir.

Bunların ardından dediğin gibi Neji gelir,ilk kısımlarda dahi genin diye övülüyordu.

İlk kısımlarda üzerine methiyeler düzülen, kasideler yazılan, destanlar okutulan; ama içerisinde Naruto evrenince görülmemiş bir balon barından Neji'dir efendim en vasıfsız karakter.

Dahi dediler, Byakugan dediler, abarttılar da abarttılar en sonunda da tahtayla mı ne ölmüştü, birbirine gezegen sıkan insanların evreninde...
Hahhah ?
Harika yorum

kesinlik Sakura..... bu kadar boş bir karakter olamaz
özellikle gitti Naruto'ya yok seni seviyorum felan diyor ya kızım sen kimi kandırıyorsun yok bu onu kurtarmak içinmiş.....

Sakura Karin Tenten ve hayatında her şeyi kankası sağ olsun onun sayesinde başaran lafta dahi olan Kakashi.

Hinata'nın aldığı oya bak Sakura'nın aldığı oya bak :D hinata'yı severim evlenilecek kız da ne yaptı Sakura'dan fazla :D tamam tenten bir numaradır ama Sakura şuradaki listede en kötü ilk beştedir.

Edit : vasıflı olma konusunda yani

10 Kuyruklu tarafından sıkılan bir atak.
10 kuyruklu tarafından fırlatılan tahta*

Kimmiş o insanlar ?
Neji ile aynı yıl eğitim gören insanlar .s hani Neji'nin dahi olduğu yerlerde puhahahaha

Abartma sanatının kötü bir örneği sergilenmiş.
Kesinlikle katılıyorum. Neji baştan sona abartılmış bir balondu hem de en kötülerinden. Yaptığı tek jutsu da Beyblade izlerken öğrendiği Topaç Topaç no jutsu idi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık