Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Karakter

Sizce hangisi ?

• Sengoku

Kullanılan: 5 3.8%
  • Moria

Kullanılan: 6 4.5%
  • Riku

Kullanılan: 6 4.5%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.6%
  • Cobra

Kullanılan: 1 0.8%
  • Spandam

Kullanılan: 70 53.0%
  • Hannyabal

Kullanılan: 3 2.3%
  • Usopp

Kullanılan: 12 9.1%
  • Caribou

Kullanılan: 10 7.6%
  • Apoo

Kullanılan: 9 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    132
Bir süre öncesinde bu konuyu açmam konusunda istekler almıştım. :D Her neyse sonunda açıldı ve oyları bekliyorum haliyle.Daha çok konumu gereği yetersiz ve eksik kalan,hayal kırıklığı yaratan isimleri seçtim.Balon yada çöp karakter muhabbetiyle ilgili değil.Beklentileri boşa çıkaracak davranışlarda bulunan isimleri seçmeye çalıştım.O niye yok demeyin sonra.Gözden kaçmadıysa önemli olmadığı içindir.Tabii yine de ismi geçenlerden ankete ekleme yapılabilir.
Şimdi tanımlamanın ilk kısmı için yani konumu gereği yetersiz ve eksik kalan, hayal kırıklığı yaratan isimlere bir shichibukai olan Buggy reyizi de unutmamak lazım.Amma velakin "beklentileri boşa çıkaracak davranışlarda bulunan" ikinci kısmı için Buggy'i eliyoruz. Sağolsun hiç beklentimizi boşa çıkarmıyor :D
Şimdi gelelim listeye
Sengoku için fikir adamı falan onları geçicen, bu adamı iki yıl sonraki kısımda emekli edersen aklaşmış saçlarıyla beraber bu adamın olayı ilk bölümde olduğu kadarmış diye düşünür insan. Peki noldu? Marineford savaşında bize gösterilen en zirvedeki haliyle bi iki elinde patlayan taktikten öteye geçemedi yeteneği. Tam dibinde duran Luffy'i durdurmayı bile başaramadı. Vasıfsız karakter.
Moria, elinde çok sağlam meyvesi olan fakat gerisi fos çıkan vasıfsız karakter.
Riku, Kyros'tan birazcık yırttığı ama neticede vasıfsız karakter.
Fujitora, denizci cephesinden bakıldığında ağır vasıfsız fakat ben düşünceleri ve inancı çatlak vermiş, değişmiş olarak yorumladığım için tutunduğu tavır ve davranışları yargılamıyorum. Olduğu kadar vasıflı.
Cobra, bu Riku'dan da vasıfsız.
Spandam, bu direk vasıfsız.
Hannybal, karakteri açısından müdür yardımcısıyken yeterli kıvamında vasıflı, müdür oluşuyla vasıfsız.
Usopp, bu direk Oda'nın vasıfsızlığı.
Caribou, karakteri ve önemi neticesi kadar vasıflı.
Apoo, bence acayip vasıflı.
Ama benim için bir ayrı vasıfsız olan Ace'dir. Seride ki gerek konumu gerek kendisiyle çok önemli karakterlerden biri olan Ace, bu kadar ucuz ve çabuk bir şekilde ölmesi (Fiziksel güç) / kendini öldürtmesi (Bir kaç lafa tahrik oluşu) ile yüreğimi yaralamıştır.

Berke

Şimdi tanımlamanın ilk kısmı için yani konumu gereği yetersiz ve eksik kalan, hayal kırıklığı yaratan isimlere bir shichibukai olan Buggy reyizi de unutmamak lazım.Amma velakin "beklentileri boşa çıkaracak davranışlarda bulunan" ikinci kısmı için Buggy'i eliyoruz. Sağolsun hiç beklentimizi boşa çıkarmıyor :D
Şimdi gelelim listeye
Sengoku için fikir adamı falan onları geçicen, bu adamı iki yıl sonraki kısımda emekli edersen aklaşmış saçlarıyla beraber bu adamın olayı ilk bölümde olduğu kadarmış diye düşünür insan. Peki noldu? Marineford savaşında bize gösterilen en zirvedeki haliyle bi iki elinde patlayan taktikten öteye geçemedi yeteneği. Tam dibinde duran Luffy'i durdurmayı bile başaramadı. Vasıfsız karakter.
Moria, elinde çok sağlam meyvesi olan fakat gerisi fos çıkan vasıfsız karakter.
Riku, Kyros'tan birazcık yırttığı ama neticede vasıfsız karakter.
Fujitora, denizci cephesinden bakıldığında ağır vasıfsız fakat ben düşünceleri ve inancı çatlak vermiş, değişmiş olarak yorumladığım için tutunduğu tavır ve davranışları yargılamıyorum. Olduğu kadar vasıflı.
Cobra, bu Riku'dan da vasıfsız.
Spandam, bu direk vasıfsız.
Hannybal, karakteri açısından müdür yardımcısıyken yeterli kıvamında vasıflı, müdür oluşuyla vasıfsız.
Usopp, bu direk Oda'nın vasıfsızlığı.
Caribou, karakteri ve önemi neticesi kadar vasıflı.
Apoo, bence acayip vasıflı.
Ama benim için bir ayrı vasıfsız olan Ace'dir. Seride ki gerek konumu gerek kendisiyle çok önemli karakterlerden biri olan Ace, bu kadar ucuz ve çabuk bir şekilde ölmesi (Fiziksel güç) / kendini öldürtmesi (Bir kaç lafa tahrik oluşu) ile yüreğimi yaralamıştır.
Beklentileri karşılamayan vasıfsız karakter bence de ace dir katılıyorum

Apoo itine attim oyu.Bu saatten sonra kaidoya arkadan tek de atsa gozumde sifir.
Law da hayal kirikligi bu konuda.Sen hayatini doff u oldurmeye ada oldureme olaya gel.
Ustelik bu Law in sici olma sebebi kesin bu Doff beni yeni dunya da yasatmaz sici olayimda kurtulayimdir :D

2 Amirali ''vasıfsız'' diye ankete koymak neyin kafasıdır birisi bana açıklasın. Amiraller bu serinin en güçlü karakterleri, dünya hükümetinin en yüksek yetki verdiği ve güvendiği karakterler. Adamlar serinin en vasıflılarından geliyor ki o mevkiye atanmışlar zaten.

Luffy'yi yakalayamamışlar vesaire, Luffy'yi kim yakalamışta bunlar yakalasın... Akainu öyle Akainu şöyle diye söyleyenler cevap versin Akainu yakalayabilmiş mi Luffy'yi...

Luffy'yi yakalayamadığı için eleştirmek hakkaten komik.

Fujitora sivilleri koruyamamış denmiş.... Akainu dediğin adam sivilleri Ohara'da katletti, kendi denizci askerlerini yargısız infaz etti. Kizaru, kutsal ejderin poposu acıdı diye gidip iş yapmaya karar veriyor yoksa Denizci birliğinde oturmaya devam edecekti. Fujitora ve Sengoku en azından sivilleri umursuyor, bir nebzede olsa yardımcı oluyorlar.

Fujitora ve Sengoku ne yapmış en azından bunları yazsaydınız bari de biraz tarafsız davransaydınız, Fujitora Doflamingo'yu Jack'ten korudu. Şayet Fujitora ve Sengoku olmasa Jack Doflamingo'yu serbest bırakamayacak mıydı.

Ondan sonra Sengoku, Teach'i MF'de durdurmadı mı. Shanks gibi olmasada adam karşısında durdu. Adayı kolayca yıkmasını engelledi. Shiki'ye karşı da aynı şekilde durmadı mı. Durdu. Squardo'nun WB'yi kılıçlaması gibi haince bir olayı tezgahladı mı. Tezgahladı. Bunları yazmadan ''vasıfsız'' diye konuya eklenmiş...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık