Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Üzücü Ölüm

En çok üzüldüğünüz ölüm sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    264
Gözüme ilk çarpan Light oldu. Light'ın ölümü hüzünlü ama L'ninki daha acıydı o kadar yaptıklarından sonra Light'a üzülmek güç olmuştu. Diğer seçeneklerdekiler için de yorumlarımı yazayım.

Yamamoto: mangada baş shinigami olması dışında bir özelliğini görmemiştim, tanımıyoruz desem yeridir ben hiç hatırlamıyorum ne akılda kalıcı sahnesi yhwachla olan düellosuydu sanırım.

Netero: Meruemi öldüreceğim diye didindi ki başardı da pes etmesi için şans vermişti meruem.

Wb: Marineforda ölmek için gitmişti.

Ace: İstese Marineforddan canlı çıkabilirdi. Kaçmama huyu yüzünden girmedi ki bu karakter açısından çok mantıklıydı.

İtachi: çok acı bir sahneydi ama istediği şekilde öldü o yüzden pek üzülmedim.

Jiraiya: Ölüm sahnesi üzücüydü oyların niye ona gittiğini anlıyorum ama niye ben üzülmedim onu hatırlamıyorum. Sanırım sevdiğim bir karakter olmadığı için.

O değilde yanlış hatırlamıyorsam seride herkes dirilmişti Jiraiya dirilmemişti. Sebebi neydi ki onun
Cesedi suda bulunamıyor (Denize karışıyor diye kalmış aklımda)
Seçeneklerde Jiraiya gerçekten üzüldüğüm tek kişi.

Biraz düşündüm de Code Geass'dan Lelouch Lamperouge gene Naruto'dan Neji Hyuga, HxH'dan Kite, FMA Brotherhood'dan Hughes, Meruem ve Kamugi'nin Ölümleri de çok üzücüydü.

Son düzenleme:
Pell'in ölümüydü. Alabastanın en güçlüsü ölünce bir şok yaşadım, kaldırmadım ve Beynim Pell'in atom bombasından çiziksiz kurtulduğu bir gerçeklik yarattı. Pelli bir süre ölmedi sanmıştım. Reverie'de aynı serapı tekrar yaşadım.

Yamamoto'nun ölümünü hatırlamıyorum. Manga'da ise görmemişimdir zaten. Edit: Mangadaymış.
Diğer ölümler etkileyici ama ben en üzücü olmayanı söylemek istiyorum. Yagami Light. Fazlasıyla ertelenmiş bir ölümdü. L'nin gerçekten öldüğünü kabullenmek çok uzun sürmüştü. Onu hiç unutamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık