Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Üzücü Ölüm

En çok üzüldüğünüz ölüm sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    264
Pakunoda'nın ölümü ayrı bi iç burktu ama. Her şeyin sorumluluğunu tek başına üstlendiği halde, dostlarının yarısı ondan kuşku ederken göçtü gitti... Kurapika bedel ödeyecek.
Uvogin'de üzülmemin nedeni, kurtulamayacağının anlar anlamaz kendisi öldürmesini istemesiydi. Birbirlerin çok değer vermeleri orada güzel işlenmişti. Yav ne güzel arctı be. Bir ara tekrar açıp izlemek lazım.

Bu başlığa neye göre giricez ya, çok ters bir başlık bu. Spoiler yazıyor girişinde tamam ama neyin spoilerı? Bu başlıktan Spoiler yememek için bütün animeleri izlemiş olmak lazım :D hangi animeler var ona göre okuyayım diyen birisi girer girmez anketten bile Spoiler yiyebilir. Anketteki animeler en üste tag olarak eklenmeli bence.

Bu başlığa neye göre giricez ya, çok ters bir başlık bu. Spoiler yazıyor girişinde tamam ama neyin spoilerı? Bu başlıktan Spoiler yememek için bütün animeleri izlemiş olmak lazım :D hangi animeler var ona göre okuyayım diyen birisi girer girmez anketten bile Spoiler yiyebilir. Anketteki animeler en üste tag olarak eklenmeli bence.
Keşke oda az elini oynatsa da fmab'daki gibi çatır çatır adam öldürse. O zaman seiye özel konu açılırdı ama nerdee :(

Keşke oda az elini oynatsa da fmab'daki gibi çatır çatır adam öldürse. O zaman seiye özel konu açılırdı ama nerdee :(
Kesinlikle katılıyorum, one piece gibi yüzlerce karakter olan ve karakterlerin çoğu bir daha karşımıza çıkmayan bir evrende her arc 3,5 önemli kişi gitmeliydi, hatta tayfadan da ölen olmalıydı. Ama dediğin gibi, nerdeeee

Bana göre Nappa karşısında Piccolo'nun ölümüdür. Listedekilerden Jiraiya diyorum zira Ace'in öldüğünü seriye daha yeni başlarken öğrenmiştim :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık