Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Hermann Hesse - Gertrud. Okuduğum diğer Hesse kitapları kadar felsefi bir anlatımı yoktu, o yüzden biraz sönük buldum. Ama yine de güzel tespitler barındıran kısımları var. Genel olarak orta halli bir kitap benim için.

Çok daha güzel bir şeyler bekliyordum fakat hiç de ahım şahım çıkmadı. Kitabı okumaya devam etmemi sağlayanlar, Tas, Raistlin ve Fizban'dı. İkinci kitapta Sturm'un ölmesi koymadı ama üçüncü kitapta Flint'in ölmesi çok koydu. Özellikle de Tas ve ağıtı beni oldukça üzdü :(
Serinin diğer kitaplarını okuyacak mıyım bilmiyorum fakat okursam bile bahsettiğim üç karakterin olduğu şeyleri okurum. Bir sonraki fantastik serim, Zifnab karakterinin olduğu aynı iki yazar tarafından yazılan Ölüm Kapısı olacak muhtemelen.

Kami Enel

Eğer oneri kabul ederseniz Ted Decker'in çember serisini öneririm 4 kitap 700 er sayfadan 1 ayda yedim bitirdim ne hikâye arkadaş muhtesemdi

Agathe önerir misin?
Şöyle açıklayayım:
Agatha Christie polisiyenin kraliçesi olarak bilinir.Bir sürü dedektif karakteri vardır.En ünlüsü de Hercule Poirot'dur.Ben sadece Hercule Poirot barındıran kitaplarını okudum.Hercule poirot gerçekten kalite bi karakter.Fakat romanın sonunda katil bulunduğunda çok şaşırmak istiyorsan sana önerebileceğim 5-6 kitabı mevcut.Onun dışında katil bulunduğunda haaa o muymuş dersin sadece herhangi bi şaşkınlık belirtisi göstermezsin.Ama katili öğrenince şaşırma amacı ile okumazsan gayet zevklidir kitapları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık