Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Adam Tolkien gibi zaten 7 yılda bitirmiş ilk kitabı.

Ben de en son Kan şarkısını okudum, gayet güzel kitap. Rüzgarın adı da elimde ama okumaya başlama fırsatım olmadı, kısmetse 226 gün sonra başlarım. :D
Centilmen piç wheel of time ve melnibone lu elric serisini okuyun.
Özellikle son ikisi fer konuda tolkieni zorlar.

Yüzyıllık Yalnızlık - Gabriel Garcia Marquez
Muthisti. Her insanın yalnizligini bir kere daha hatirlatan bir kitapti. Tavsiye ederim.

Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali
Anlatimi, surukleyiciligi, konusuyla, hafif kliseligiyle bile harika bir kitapti. Turk yazarlar arasinda okudugum en iyi kitapti sanirim. Tavsiye ederim okumamis olanlara. Kitap icinde gecen cok kiymetli, alti cizilecek yerler var. Kisaca cok iyiydi, okuyun. :D

Bu ay okuğum kitaplar
Hıfzı topuz: başın öne eğilmesin(beğenmedim hıfzı topuz kendi inandığı bir gerçeği(sabahattin Ali'nin hayatı) tarafsız olarak anlatmaya çalıştığına inansada dedemiz kendi bağnaz fikirleri içinde yok olup gitmiş)
Sabahattin Ali: Kuyucaklı Yusuf (okunabilir kitabında gündelik hayatta gördüğü vurdumduymazlık, adaletsizlik, paranın gücü, devlet işinde çalışanların güclerini kötüye kullanmasına falan değinip bir farkındalık oluşturmaya çalısıyor. )

Şu sıralar, Behçet Necatil Sevgilerde okuyorum birden çok anlama gelebilecek ve anlaşılması güç birazda karamsar şiirler okumayı seviyorsanız hoş şiirler var, bi kaç tanesini tavsiye edeyim netten bulup okuyabilirsiniz seviyorsanız(evler, korku çiçekleri, gizli sevda, saklı su dönme dolap ve ışığı kesen duvarlar (benim favorim) )

Bu ay okuğum kitaplar
Hıfzı topuz: başın öne eğilmesin(beğenmedim hıfzı topuz kendi inandığı bir gerçeği(sabahattin Ali'nin hayatı) tarafsız olarak anlatmaya çalıştığına inansada dedemiz kendi bağnaz fikirleri içinde yok olup gitmiş)
Sabahattin Ali: Kuyucaklı Yusuf (okunabilir kitabında gündelik hayatta gördüğü vurdumduymazlık, adaletsizlik, paranın gücü, devlet işinde çalışanların güclerini kötüye kullanmasına falan değinip bir farkındalık oluşturmaya çalısıyor. )

Şu sıralar, Behçet Necatil Sevgilerde okuyorum birden çok anlama gelebilecek ve anlaşılması güç birazda karamsar şiirler okumayı seviyorsanız hoş şiirler var, bi kaç tanesini tavsiye edeyim netten bulup okuyabilirsiniz seviyorsanız(evler, korku çiçekleri, gizli sevda, saklı su dönme dolap ve ışığı kesen duvarlar (benim favorim) )
çok fazla kitap okumam sinavlar vb. yazlari sakin zamanlarda okurum genelde ama yorumunu beğendim o yüzden yaziyorum :) +1

Sherlock holmes:Suç detayda saklıdır
kitap iyi,gizem çözmeleri falan güzel ama bazı hikayeleri kolay geldi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık