Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Teşekkürler.

Ben hatırlamıyorum, nette de yok diye yazılmıştı. Kaçıncı sayfalarda acaba?
Mitoloji ilgi alanım olmadığından 2 destanı da okumadım. Bu programın düzenli takipçisiyim ve sizin paylaşımınızı görünce aklıma geldi Homeros ile alakalı bölüm çektikleri ve İlyada'yı konu edindikleri bölümü açıp baktım ve ''aa demek ki İlyada destanında, bahsediyorlar herhalde truva atından'' dedim.

Sonrasında nette de yok diye yazılmıştı deyince siz, Google'dan arattım ve Truva atından, Odyssey destanının yedinci kitabında bahsedildiğini öğrendim. İlk paylaşımımda hatalı çıkış yapmışım ama umarım bu bilgi doğrudur:üzgünüm::üzgünüm:

Var. Çok kısa değiniliyor. Bütün halini ben de okumadım. 24'lük bölümler halinde olanı okudum. 7.bölümde bahsediliyor. İstanbul Üniversitesi Merkez Kütüphane de tarihi bir baskı da var.
Odysseia'nın yedinci bölümünde mi?
Mitoloji ilgi alanım olmadığından 2 destanı da okumadım. Bu programın düzenli takipçisiyim ve sizin paylaşımınızı görünce aklıma geldi Homeros ile alakalı bölüm çektikleri ve İlyada'yı konu edindikleri bölümü açıp baktım ve ''aa demek ki İlyada destanında, bahsediyorlar herhalde truva atından'' dedim.

Sonrasında nette de yok diye yazılmıştı deyince siz, Google'dan arattım ve Truva atından, Odyssey destanının yedinci kitabında bahsedildiğini öğrendim. İlk paylaşımımda hatalı çıkış yapmışım ama umarım bu bilgi doğrudur:üzgünüm::üzgünüm:
Teşekkürler.:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık