Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    64
Oyum gintoki ye hiç bir karakterde olmayan bir hava var ve gerçekten çok karizmatik konuşabiliyor...

Not: yanlız anket çok ilginç şöyleki ; en sevilen karakter soruluyor ama herkes en sevdiği karakteri seçiyor. Mantıken yukarıdan bakılıp insanların sizce en çok sevdiği karakter hangisi gibi bir soru aslında karşımızda. Fakat konuyu açan soruyu kendine yöneltiyorsa ayrı tabi :D

Valla kakarotonun esamesi okunmuyor diyebilirim.:artiz:Animelist verileri bunlar.En çok ziyaret edilen anime sitesi belkide.15 seçenek sınırlaması yüzünden ekleyemediğim Onizuka Hei gibi karakterler var.Biraz daha zorlarsan itachi işte.
az önce worlds most popular anime character yazdım googlea ıgn.com diye bir site cıktı, girdim bir numara goku :artiz:

yakın tarih veya güncel animeler söz konusuysa eyvallah.

çünkü himura kenshin ve son gokuyu görmeyeli cok oldu mangalarıyla.

malum artık bir cok seye yeni nesil karar veriyor,yani ben mesela animeliste hiç girmem,efsane efsanedir.

ve senin listende son goku ve himura kenshin yok.ben sonuca bakarım:ehe:

Zerdus

zoro dememe rağmen keşke gokuda listede olsaydı oyun gokuya giderdi

Roronoa Zoro

Guts olsa bi ben seçecektim herhalde, niye sevmiyonuz oğlum Guts'ı? :(

az önce worlds most popular anime character yazdım googlea ıgn.com diye bir site cıktı, girdim bir numara goku :artiz:

yakın tarih veya güncel animeler söz konusuysa eyvallah.

çünkü himura kenshin ve son gokuyu görmeyeli cok oldu mangalarıyla.

malum artık bir cok seye yeni nesil karar veriyor,yani ben mesela animeliste hiç girmem,efsane efsanedir.

ve senin listende son goku ve himura kenshin yok.ben sonuca bakarım:ehe:
Olabilir.Seçenekler zaten öyle halk oylaması gibi geneli tamamen yansıtmıyor.Bir karakteri çok seversin ama oylamazsın yada dışavurmazsın.Tam olarak bilmek zordur.En nefret edilen karakterlerin olduğu kaynağı bile dikkate almadım.Çünkü animelist daha belirleyici gözüktü gözüme.1. isim 32000 oy almış.Bana yeterince iyi bir kıstas olarak göründü.Bu arada doğru seçimi yaptığını söyleyebilirim o 1. Lelouch çünkü :D

Olabilir.Seçenekler zaten öyle halk oylaması gibi geneli tamamen yansıtmıyor.Bir karakteri çok seversin ama oylamazsın yada dışavurmazsın.Tam olarak bilmek zordur.En nefret edilen karakterlerin olduğu kaynağı bile dikkate almadım.Çünkü animelist daha belirleyici gözüktü gözüme.1. isim 32000 oy almış.Bana yeterince iyi bir kıstas olarak göründü.Bu arada doğru seçimi yaptığını söyleyebilirim o 1. Lelouch çünkü :D
lelouch adamın hammaddesidir :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık