Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    68
Bu adamlara bakıyorum, mrbeast izleyip yorumluyorlar, oturdukları yerden izledikleri şey milyon izleniyor neredeyse. Buraya kadar bir şey yok. Mrbeast bakıyorum adam neler neler yapıyor, paraya acımıyor. Bunlarin yorumları kaç milyon kazanıyor kaç kişi çalıştırıyor yapması normal. Yahu sizde ülke çapında kazanıyorsunuz o milyonları sizde yapabilirsiniz? Ben bu kafayı anlamıyorum. Adamların kendileri geliştirmeleri sadece ekipman pc yenilemek. Kaliteli iş yaptiklari zamanlarda var ama küfür vb olayı birazda sanırım izlenmek için yapıyorlar.

Bilgisayarda bir şeyler ile uğraşırken, ilgimi çeken bir oyun oynuyorsa Panda'yı ses olsun diye yanda tvde açarım.

DemodeTv. Sanırım abone olduğum tek twitch kanalı. Htalks'u bilenler varsa onun talks kısmı. Aralarındaki bazı problemlerden dolayı eski ekip - modlar geçen yıl bu zamanlar önce podcast'e, haziranda da twitche başladılar. Özünde futbol üzerine içerikler üretseler de diğer içerikleri de çok başarılı. Ekibin bir kısmı ile sohbetim var, gerçekten iyi insanlar. Özellikle önderizo çok temiz bir adam, çok fazla üretiyor. Youtube kanallarındaki kimposter, fifa mezat ve diğer oyun videolarını tavsiye ederim. Çalışırken arkada pıslatan Demode Podcasti de tavsiye ederim. Kaliteli boş yapıyorlar, takipçi kazanma dertleri olmadıkları için çok taklalar atmıyorlar ama beşiktaşlı olsalar da bir noktaya kadar subjektif yorum yapmayı başarıyorlar bence. Tüm demodedaşlara bin selam :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık