Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    69
Bizim onları izlemememiz onlar için bir kayıp değil. Bizim içinde zaman kazancı. izleyeceğim yerde oyunu alır oynarım. Veya Yayıncı para vereceğime lösev'e veririm UNICEF'e veririm yani tercih farkı. İzleyen izler bize ne. Ama Bu kişilere fazla anlam yüklemek iyi değil. para kazandılar başarılılar vs o yüzden eleştiriyorsun kıskançlık dersiniz. O zaman rt ye bak adam nerelere gelmiş. kıskanıyorsun eleştiremezsin der biri ağzını açamaz kimse..
Bu zihniyet sağlıklı değil.
Cidden esports maçları hariç cidden oyun izlemek bana hiçbir zaman mantıklı gelmemiştir zaten. Ama hiç oynamama rağmen LoL dünya şampiyonluğu maçları zevkli geliyor mesela.

Mesele o değil ki dostum. Var veya yok. İnsanları eleştirebilirsin, senin ne kariyerinin ne ekonomik durumunun ne de dış görünüşünün hiçbir önemi yok bu durumda.
Eleştirilir zaten ona bir şey demiyorum. Bu listeden bende Elwind, wtcN, Toqtir gibi isimleri sevmiyorum mesela. Onlardan daha çok izlenmeyi hak eden isimlerde var. Ama sonuç olarak kazandıkları paraya da laf söylemiyorum. Arz talep ilişkisi birazda.

@King
Sen bizim kuşaktaki birine bu para gönderme olayını açıklayamazsın anlamazlar ben de anlamıyorum saçma geliyor bana. Şu sitemi yapmakta haklısın ama diyebilirisn tabi isteyen parasıyla istediğini yapar.

Kıskanma olayını da bir kalkan gibi kullanmaya başlıyor insanlar. Sen falancayı kıskanıyor musun evet ulan kıskanıyorum mesela ben bilal oğlanı kıskanıyorum üç kelimeyi bir araya getiremiyor ama benden bin kat zengin. Benim elemanı kıskanmam onu aklayacak mı şimdi :oleyo2:

Bildiğin yoldan devam et, zevk aldığın işleri takip et, işin içine dogmatik, fanatik bakış girmediği sürece hiçbir sıkıntı yok.

Mesela @Wuma ben gençken bana pek çok öğüt vermişti hiçbirini dinlememiştim bu ne diyor lan diyordum kendi kendime ama adam söylediği her şeyde haklı çıktı :fool:

Cidden esports maçları hariç cidden oyun izlemek bana hiçbir zaman mantıklı gelmemiştir zaten. Ama hiç oynamama rağmen LoL dünya şampiyonluğu maçları zevkli geliyor mesela.
Katılıyorum :) ben yayınlarda hiç oyun izleyemem ama 2017 sonlarından beri cs go e spor maçları izliyorum. Aşırı keyifli oluyor :) Bu arada Cs go'ya oynayarak değil izleyerek başladımm

Eleştirilir zaten ona bir şey demiyorum. Bu listeden bende en Elwind, wtcN, Toqtir gibi isimleri sevmiyorum mesela. Onlardan daha çok izlenmeyi hak eden isimlerde var. Ama sonuç olarak kazandıkları paraya da laf söylemiyorum. Arz talep ilişkisi birazda.

Ben kazandığı paraya laf söyledim evet, millete yalan hikayeler anlatarak hiçbir vasfı olmadan 3 milyonluk ev almasına hak etmedi diyebilir herkes. Arz talep olunca daha mı tutarlı oluyor. Millet emekli olmadan ölecek kıvama gelmiş, gençler bunların parasını savunuyor.

Bunların bir de yutubır kanadı var. Sokağa çıkıp turistlere külodun ne renk kaç dakikada boşalıyorsun bana verir misin tarzı sorular sorup taciz eden, çoluk çocuğu yanına alıp seks muhabbeti yapan üstüne domalma bj gibi hareketleri göstere göstere sergileyen, ergenleri meşhur etme ayağına saçma salak bir yarışmaya alıp juri koltuğunda otururken aşağılayan en ufak bir tepkide tanrı kompleksine girip sen bize nasıl tepki verirsin biz kimiz sen kimsin triplerine giren it köpek sürüsü var. Tepeden tırnağa leşlik hakim resmen bu camiada. Düzgün olan ve iyi içerik üreten tipler de arada kaynıyor.

Çünkü başka gelir kaynakları yok bu insanların ve yaptıkları işe devam edebilmek için para kazanmaları gerekiyor. İzleyenleri eğlendiriyorlar, yeri geliyor bilgilendiriyorlar, dertlerini dinliyorlar, oynayamadığı oyunları izlemesine imkan veriyorlar. İnsanlarda keyifli vakit geçirdikleri için içlerinden gelerek bağışta bulunuyorlar veya abone oluyorlar. Abi sizin kafa hangi devirde kalmış anlamadım ki. Gayet normal bir meslek yayıncılık günümüzde.
Yav bıraaaak :D :D Bildiğin keriz silkeleme işte yok eğlendirme yok bilgilendirme ahahaha Sende para yatırdığın değil mi bunlara doğru söyle :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık