Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Tekken Karakterleri

En Sevdiğiniz Tekken Karakterleri:

• Kullanılan toplam oy
    65
Snow bros, pang gibi oyunlar rekor kır geçlik oyunlardı. Asıl eğlence karşılıklı jeton attığın dövüş belki futbol oyunlarıydı. Kof vs Sf favorilerdi.
Fiyat/performans olarak snow bros temizdi:d
Sf'nin yapay zeka sıkıntıydı. Zordu baya oynaması. Birinin karşısına jeton salladığında çıkışta direkt kavga çıkıyorduadjhfalksdjhf

Fiyat/performans olarak snow bros temizdi:d
Sf'nin yapay zeka sıkıntıydı. Zordu baya oynaması. Birinin karşısına jeton salladığında çıkışta direkt kavga çıkıyorduadjhfalksdjhf
İlk zamanları hatırladım. 8-9 civarı yaş. 3 jeton yüzbin. Sf'de 18-19 yaşında biri karşıma jeton attı. Shoryuken atabilme heyecanı var daha yeni. Jeton gitti diye kızarıp bozarmışım. Sonra cebinden bir jeton daha verdi bana oynatmadan gönderdi, arkadaşı geçti karşısına. O zamanlar 3-4 el oynamış, jetonu cebinde kalmış sevinci var. Mihawk'a secde eden Zoro sevinci taşıyorum. Ne janti ortammış diyorum, alışkanlık yapacak. Neyse ki bu beklentim "böyle mi oynanır lan?" diye beni itip turu geçen çocuğun bana hayatı öğretmesiyle uzun sürmedi. :D

Üstteki 3'lü senin Tekken'in atası oyunlar. :)
Orijinalliği sorgulama bence. :D
Mk başta olmak üzere Kof ve Sf'nin hareket varyasyonları yeter en iyi üçlü diye anılmaya. Ateri döneminde cidden tipine bakmıyorduk Tekken'in. Hatta şimdi unutulmuş Batsu adında anakarakterin şıp şıp diye isimlendirdiğimiz, High School bilmem ne oyununda bile daha çok sıra vardı.

Ben Raven'ı çok severdim. Bir de Lee Chaolan fena yumrukçuydu diye hatırlıyorum.:D O da çok iyiydi. Pardon Lee Chaolan değil Steve Fox olacak.

İlk zamanları hatırladım. 8-9 civarı yaş. 3 jeton yüzbin. Sf'de 18-19 yaşında biri karşıma jeton attı. Shoryuken atabilme heyecanı var daha yeni. Jeton gitti diye kızarıp bozarmışım. Sonra cebinden bir jeton daha verdi bana oynatmadan gönderdi, arkadaşı geçti karşısına. O zamanlar 3-4 el oynamış, jetonu cebinde kalmış sevinci var. Mihawk'a secde eden Zoro sevinci taşıyorum. Ne janti ortammış diyorum, alışkanlık yapacak. Neyse ki bu beklentim "böyle mi oynanır lan?" diye beni itip turu geçen çocuğun bana hayatı öğretmesiyle uzun sürmedi. :D
jasdhfaskş ters C yumruk muydu shoryuken?
Her kafede bir taneher seviyeyi geçmeyi bilen bir keko vardır sanırım. Böyle millete sebastion mod yapışıp geçemediği yerleri geçer falan...... Axxx ulan............
Anılara daldırdın be bizi Meiou-keke. 25bindi jeton hatırladığım kadarıyla. bir adet simitle aynı paraydı:d

jasdhfaskş ters C yumruk muydu shoryuken?
Her kafede bir taneher seviyeyi geçmeyi bilen bir keko vardır sanırım. Böyle millete sebastion mod yapışıp geçemediği yerleri geçer falan...... Axxx ulan............
Anılara daldırdın be bizi Meiou-keke. 25bindi jeton hatırladığım kadarıyla. bir adet simitle aynı paraydı:d
İleride tutup dairenin sol alt yarım çemberini çizip atıyordun. Konsol kodlaması ileri aşağı ileri yumruktu. :D

Şimdilerde kalmadı be atari. Evime alayım dedim de oyun pc kadar fiyat çektiler salon atarisine. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık