Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Shounen Ana Karakteri

En Sevdiğiniz Shounen Ana Karakteri

• Kullanılan toplam oy
    230
Çünkü söylediğim 2'linin kendine has tarzları ve sürekli seni kendine getiren sahneleri var.Naruto ise aşırı yapmacık bir karakter İchigo'ya gelince zaten liseli bir karakter en ufak bir insanlar için kurabileceği bir cümle yok herşeyi mangakanın verdiği bufflarla kılıcıyla konusan en ufak felsefesi veya dünya görüşürüz olmayan liselidir ya.

Çünkü söylediğim 2'linin kendine has tarzları ve sürekli seni kendine getiren sahneleri var.Naruto ise aşırı yapmacık bir karakter İchigo'ya gelince zaten liseli bir karakter en ufak bir insanlar için kurabileceği bir cümle yok herşeyi mangakanın verdiği bufflarla kılıcıyla konusan en ufak felsefesi veya dünya görüşürüz olmayan liselidir ya.
Yani ben elma seviyorum diye armut sevemem mi? Sen beğenmezsin sevmezsin saygı duyarım anlarım ama ben Naruto'yu da Luffy'i de çok severim. Tarzlarının aynı olmasınada gerek yok.

Luffy'ye oy verenler kusura bakmayın da adamın hiçbir kişiliği yok. Çok düz ve derinliği olmayan bir karakter. Çizgi film ana karakteri gibi desem yanlış olmaz. Serinin başlarında böyle değildi, ama şimdi neredeyse hiçbir olayı kalmadı. Oda tarafından baya içi boşaltıldı.
Biz onu doluluğuyla da düzlüğüyle de sevdik. Zaten seride dolu adam pek yok, dediğin gibi çoğunun eski derinliğinden zaten eser yok. Buna senin pek bir sevdiğin Zoro ve Robin de dahil. Ama sevmekten vazgeçmiyoruz, bir bağ kurduk. Ayrıca, takip ettiğim diğer serilerin karakterlerine bakıyorum, Luffy'den daha dolu değil hiçbiri. Luffy yeri geldiğinde bir ayna kırar arkadaşları için, yeri gelir tek yer, yeri gelir aç susuz bekler, tutarlılığından bir şey kaybetmez. Biz niye sevmeyelim, en iyiye oy vermeyelim?!

Luffy yeri geldiğinde bir ayna kırar arkadaşları için, yeri gelir tek yer, yeri gelir aç susuz bekler, tutarlılığından bir şey kaybetmez. Biz niye sevmeyelim, en iyiye oy vermeyelim?!
Şu nakama şeysi shounenlerde paket olarak geliyor yalnız. Ama tabii renk,zevk kavramı aşan bir olgu olduğu için bize ancak şapka çıkarmak düşer:sapkali:

Şu nakama şeysi shounenlerde paket olarak geliyor yalnız. Ama tabii renk,zevk kavramı aşan bir olgu olduğu için bize ancak şapka çıkarmak düşer:sapkali:
Evet takip ettiğim şonenlerin hepsinde vardı, çok takip etmesem de daha önce belirttiğim gibi. En azından Luffy'nin üçgen kakül, dik, renkli falan saçları yok. :D

Biz onu doluluğuyla da düzlüğüyle de sevdik. Zaten seride dolu adam pek yok, dediğin gibi çoğunun eski derinliğinden zaten eser yok. Buna senin pek bir sevdiğin Zoro ve Robin de dahil. Ama sevmekten vazgeçmiyoruz, bir bağ kurduk. Ayrıca, takip ettiğim diğer serilerin karakterlerine bakıyorum, Luffy'den daha dolu değil hiçbiri. Luffy yeri geldiğinde bir ayna kırar arkadaşları için, yeri gelir tek yer, yeri gelir aç susuz bekler, tutarlılığından bir şey kaybetmez. Biz niye sevmeyelim, en iyiye oy vermeyelim?!
Zoro ve Robin'i severim, ama atıyorum; Naruto'da 3-4 tane, Hunter x Hunter da 2-3 tane daha çok sevdiğim karakter vardır. Luffy için dediklerim hemen hemen onlar için de geçerli yani.

Hani sevmeyin demiyorum da, en sevdiğim ana karakter Luffy demek bana biraz garip geliyor. Naruto olsun, İchigo olsun, Yagami Light olsun (Bu seinen galiba bilmiyorum) Luffy'den daha derin karakterlerdir bence.

Hunter x hunter ana karakter olan Gon ile değil de yan karakterler olan Killua/Hisoka/Kurapika sayesinde doğru düzgün ilerleyebiliyordu. Adamlar yan karakter olduğu halde ana karakter işlevi görüyorlar yani. Kurapika'yı çıkarırsak karizma da var. Oyumu killua'ya verdim o yüzden.

Itachi anime tarihinin en salak karakterlerinden biri olmasa ona da oy verebilirdim. Zekası karizmasını golgeliyor. Gerçi bunun sülalesinin alayı da ergen gibi davranıyordu ama neyse.

Zoro'nun karizma konusunda eksiği yok da, bütün op karakterleri gibi çok tek düze, bir derinliği yok. O yüzden kendisini elemek zorunda kaldım.

Aizen iyidir hoştur ama diğerlerinin yanında sönük kalıyor.

Levi desem adamda orijinalliğin kırıntısı yok. Eskiden çıkan mangalarda bu tarz karakterlerin varlığını anlayabiliyorum da yıl olmuş 2000 bilmem kaç. Hala aynı Sasuke tarzı karakterler. Azıcık orijinal olun. Oda bile kendini güncelledi, artık Lucci tarzı karakterleri pek çizmiyor.

Diğerlerini bilmiyorum, o yüzden yorum yapamayacağım :(
@çiköfte daha önce en cool yan karakter konusuna bunu yazmıştım hatta.

Evet takip ettiğim şonenlerin hepsinde vardı, çok takip etmesem de daha önce belirttiğim gibi. En azından Luffy'nin üçgen kakül, dik, renkli falan saçları yok. :D
Luffy'nin ilk zamanları gerçekten güzeldi. Ne bileyim Don Krieg'in o çivili zırhına patlatması olsun, Alabasta olsun, Aqua Laguna'ya yumruk patlaması olsun, Enies Lobby olsun gerçekten kaliteliydi. Sonra artık ne olduysa biraz fazla gelmeye başladı sanki bana. Bana göre bu çocuk OP'u arayan birisi bile değildi. Özgür bir adam olup rahatça takılmak istiyordu sonra herkesi yenme olayı girince biraz tökezledi sanki ben de. Onun dışında eski hallerini Kata'da az daha olsa anımsattı deli oğlan :D

Bunun dışında renkliler konusunda katılabilirim sanki ama biri dışında :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık