Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Serinin, En Sevmediğiniz Yönü?

En sevdiğim seri One piece,en sevmediğim yanı mangakanın seriyi arada sırada çıkarması istikrarsızlığı sanki seriyi aslında çizmek istemiyormuş ama tehditle silah zoruyla zoraki ayda birkaç sayı çıkarıyormuş gibi uzun yıllardır takip etmeseydim çoktan bırakacağım bir seri olurdu bu yönüyle tabi birde olayların hikayenin inanılmaz yavaş ilerlemesi var bir sayfada çizilecek olayın 10 sayfada çizilmesi zaten ayda bir kaç sayı çıkan sayının daha fazla uzaması gibi.Lan yoksa ben sevmiyormuyum bu seriyi ne çok sevmediğim yanı varmış :D

XY, XY&Z sezonları en güzel sezonlardı. Bir daha o kaliteye çıkacağını sanmıyorum.
Benim canımı sıkan şey devamlı kendini tekrar etmesi. Bu seriden çok özel bir hikaye çıkabilirdi. Ama japonlar bazen bir şeyi tutturdu mu devam ettiriyorlar. Ellerindeki kitleyi kaybetmek istemiyorlar belki ki. Örneğin çok zamandır beklenen asla çıkmayan ve belki çıkmayacak olan mmorpg tipli bir oyun. Yüzlerce Pokémon oyunu çıktı komiktir en sağlamları hack olanları. Tsubasada da aynısını yapılar. Her yeni sezon başladığında ilk sezonu önce bir tekrar edip sonra yeni sezondan birkaç bölüm gösterdiler de animelerinin anime olduğu o zamanlarda bir dünya kupası izleyemedik. Şimdi var sanırım bir şeyler ama anlamı yok o hissiyat kaybolmuş yani.

HxH: Serinin yarım kalma durumu.
One Piece: Bıktırması.Seriye Zou'da ara verdim.
Naruto: Sasuke ve Sakura.Cidden bir serinin yarısı savaştan ibaret olabiliyormuş.
Barakamon: Hiçbir kusuru olmayan tek seri.
Haikyuu: İkinci sezonu çok iyiydi.Son sezon güzel ama saçmaydı.Birinci sezon normal seviyelerdeydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık