Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Rock Grubu

İyi geceler. Son 4-5 ay içerisinde Rock müziğe müptela seviyesinde olmasa da ilgim oluştu.

Acaba sizlere göre en iyi ya da en sevdiğiniz Rock grup ya da grupları hangileridir?

Ben şu an Beatles ve Pink Floyd'u görüyorum. Ama belki keşfettikçe fikrim değişecektir. Yerli yabancı olarak sormuyorum ama siz istersenz ayrı ayrı da onları yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Birini seçip en iyisi demek olmaz. Hepsini dinlerken alınan keyif başka.

Beatles ve Pink Floyd la başlarsın suyunu çıkarıncaya kadar dinlersin sonra onları senede 1 anca dinlersin. (Senin için özel bi parçası olmazsa tabiii)

Daha farklı kişiler ve gruplar keşfede keşfede gidersin. En sevdiğin rock türü hangisi olursa o türde daha çok dinlemeye başlarsın.

1-Led Zeppelin ( Benim için en iyi Rock grubu, Grubun 4 üyesi de kendi alanlarında harikalar yaratmış insanlar. İlk 4 albümdeki tüm şarkılar da en kötü ortalama üstü şarkılardır.)
Farklı tatlarda öneri şarkılar:
Hareketli: Good Times Bad Times, Black Dog, Kashmir, Whole Lotta Love

Sakin, tatlı: Stairway To Heaven, The Battle of Evermore,

Romantik :utaniyorum:: Since I've been loving you, Shook me, Lemon song

Melankolik: Babe I'm gonna leave you, İn My time of dying, Daze and Confused, No courter

2-The Doors (diğer rock gruplarına nazaran daha sakin ve yeri geldi mi kasvetli, cazımsı.)

Bu şarkılarının hepsi harika: Light my fire, Backdoor man, The End, Riders On The Storm, Crystal Ship, Spanish Caravan, People are Strange

3-Queen (Queen)

Hareketli: Don't Stop me now, Somebody to love, Death on two legs, We are the champions, We will rock you, Another one bites the dust

Sakin, tatlı: Seaside Randevous, '39, Good Company, Lazing on a sunday

Melankolik: White Queen, Spread your wings, Jealousy, Save Me, Sail away sweet sister, İt's Late

Tiyatral: Bohemian Rhapsody, The Prophet, Mustapha

4- Dire Straits
Sultans Of swing, Money for Nothing, Private İnvestigation, Six Blade Knife, so far away

5- Van Halen ( seksi ve enerjik )
Drop dead legs, Hot for teacher, Riding with the devil, Jamie's crying, I'm the one, girl gone bad, top jimmy

Öneri diye tüm diskografilerini atmayayım dedim, aklıma gelenleri yazdım.

Bu da farklı bir tat:
The Mothers Of İnvention - Freak Out (Albüm) 10/10

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık