Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Kötü (Dizi-Film)

GREENMUSTANG

T-Bag varken 1den fazla oy kullanmama gerek yok :D Adam tek başına bir hikayeydi.

'' Ryan O' Reily '' der susarım. Bir sürü masum insanı öldürmüş olduğundan kötü diyebiliriz heralde. Scollfield yada T-bag ile aynı hapishanede olsalar ve bu adam ile ufak bir anlaşmazlıkları çıksa heralde akşamına ikiside ölmüş olur. İkisini birbirine bile öldürtebilir hatta belki.

yarısından çoğunun fanı sayılırım, oy hakkımı 4 e düşürmek için baya uğraştım:ehe: Magneto, Sauron, Joker, Darth Vader :respect:

Kötülüğü sırf kötülük olsun diye yapan elemanlar gerçek kötüdür.Geçmişinde başına şu geldi bu oldu gibisinden hikayeleri olanları pek sevmiyorum ve oylarımı Bellatrix, Tom Marvolo Riddle ve Joker'e veriyorum

Crowley-Supernatural
aynen katılıyorum, fergus mcleod... kötü adam, hatta seytan kavramının acayip versiyonu,mark shepperd harikalar yaratıyor. :D

ama bellatrix rolündeki helena,sonra joker rolündeki heath ,ve t-bag rolündeki robertıda cok begenmişimdir.

özel oscar ise darth vadera gidiyor ,anakin skywalker ölmeden dogru yolu bulmus bir efsanedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık