Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Tobirama tüm bu kin tohumlarının saçılmasında en büyük rolü oynayan kişi değil mi? En az Zetsu kadar 4. büyük ninja savaşının başlamasında onun da rolü var.
Eğer ben Naruto'nun yerinde olsaydım 1 saniye düşünmeden Tobirama ve Hiruzen'in heykellerini yıktırırdım. Vatan haini olarak anılması gereken adamlar hala daha hem seride hem de gerçek hayatta kahraman olarak anılıyor. Naruto kitlesini gerçekten hiç anlayamıyorum.

Hala lafımdayım burada konu one piece olmadığı için sapına kadar trollük serbest bırakılmış. Akainu, Ace, WB gibi adamlar OP'de kahraman görülürken söz konusu Naruto olunca kılı kırk yarıp Tobirama, Hiruzen, Hashirama gibi isimleri şeytan gibi anlatma çabaları son derece komik.

Hala lafımdayım burada konu one piece olmadığı için sapına kadar trollük serbest bırakılmış. Akainu, Ace, WB gibi adamlar OP'de kahraman görülürken söz konusu Naruto olunca kılı kırk yarıp Tobirama, Hiruzen, Hashirama gibi isimleri şeytan gibi anlatma çabaları son derece komik.
Yalnız çoğunluk Tobirama, Hashirama falan övmüş bir kişiyi gördüm sadece olumsuz konuşan. Hiruzen genel olarak kötü görülüyor ama o konuda tespitin doğru gibi.

Hashıramaya kim şeytan demiş ki? Arada diğerleri güzel dursun diye eklenmiş gibi sanki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık